اخبار ارز دیجیتال

Everledger تحت حمایت Tencent در میان کمبود بودجه سقوط می کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Everledger پس از ناکامی در دریافت یک دور برنامه ریزی شده بودجه از سوی یک سرمایه گذار ناشناس، بی سر و صدا وارد ورشکستگی شده است.

طبق گزارش ها، شرکت استرالیایی بلاک چین Everledger پس از ناکامی در جذب سرمایه جدید از یک سرمایه گذار نامشخص، اعلام ورشکستگی کرده است.

AFR در 8 می گزارش داد که Everledger، شرکتی که بر ردیابی منشأ الماس و سایر کالاها در بلاک چین متمرکز است، نتوانسته آخرین دور تأمین مالی خود را ببندد.

از آنجایی که اورلجر قادر به پرداخت بدهی های خود نبود، بی سر و صدا در اختیار خود مدیریتی قرار گرفت. همه کارکنان Everledger در 31 مارس اخطار اخراج دریافت کردند و Vincents CPA در 24 آوریل به عنوان امین منصوب شد. اولین جلسه طلبکاران برای 8 مه برنامه ریزی شده بود.

به گفته Leanne Kemp موسس Everledger، مدیریت شرکت مجبور شد برای حفظ منافع سهامداران خود این تصمیم را اتخاذ کند.

کمپ گفت: دور دوم تامین مالی Everledger محقق نشد و ما می‌دانیم که پس از آن دلایل و فشارهای خارجی برای این سرمایه‌گذار وجود داشت که Everledger را در موقعیت دشوار و غیرمنتظره‌ای قرار داد.

بنیانگذار افزود: یکی از تصمیمات بسیار مهم اخراج فوری کارمند و مدیریت مدیر تا زمان تکمیل مدارک بود.

لیان کمپ، بنیانگذار Everleisure. منبع: AFR

کمپ گفت که Everledger در واقع آخرین سرمایه گذاری خود را به عنوان آخرین دور سرمایه گذاری خارجی مورد نیاز خود قبل از سوددهی برنامه ریزی کرده است. او اشاره می‌کند: «فکر نمی‌کنم اورلجر یک استارت‌آپ «پول‌سوز» بود، و افزود:

مطمئناً استفاده از سرمایه و ردپای عملیاتی ما به طور کامل با دستورالعمل هیئت مدیره تحت یک برنامه رشد کنترل شده هماهنگ بود.

Everledger بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

Everledger علیرغم حمایت دولت فدرال و سرمایه گذاران بزرگی مانند غول اینترنتی چینی Tencent در روند ورشکستگی است.

در سال 2019، تنسنت با سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری، سریال دور A Everledger را رهبری کرد. به گزارش AFR، Everledger همچنین 3.5 میلیون دلار از صندوق آینده دولت بریتانیا برای سال 2021 تضمین کرده است. در طول هشت سال گذشته، Everledger گزارش شده است که 51.7 میلیون دلار در سرمایه گذاری خارجی جمع آوری کرده است.

مربوط: Tencent Cloud گزارش شده است که ابزار ایجاد دیپ فیک 145 دلاری را ارائه می دهد

Everledger که در سال 2015 تأسیس شد، یکی از شرکت‌های پیشرو در جهان است که پیشگام پلتفرم مبتنی بر بلاک چین برای ردیابی زنجیره‌های تامین است. برخی از شرکت ها مانند شرکت لجستیک دانمارکی Maersk و شرکت فناوری ایالات متحده IBM، محصولات ردیابی زنجیره تامین بلاک چین خود را به دلیل عدم وجود “همکاری در صنعت جهانی” خاتمه داده اند.

علی‌رغم تعطیلی‌های بزرگ صنعت، مفهوم پلتفرم‌های زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین هنوز در برخی از نقاط جهان پر رونق است. به این ترتیب، شبکه جهانی تجارت کشتیرانی مستقر در هنگ کنگ به ساخت محصولات زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین ادامه می دهد و در درازمدت به عنوان یک ابزار لجستیکی مهم، روی بلاک چین صعودی است.

مجله: جو لوبین – موسس ETH و حقیقت در مورد “کریپتو گوگل”

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا