🚨 اخبار ارز دیجیتال

تماسک غرامت مدیرانی که مسئول سرمایه گذاری ۲۷۵ میلیون دلاری FTX هستند را کاهش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بررسی داخلی Temasek مشخص کرد که “هیچ تخلفی وجود ندارد”، اما کارکنان درگیر در سرمایه گذاری FTX حقوق خود را کاهش خواهند داد.

شرکت سرمایه گذاری Temasek Holdings مستقر در سنگاپور حقوق مدیرانی که مسئول سرمایه گذاری در صرافی ارزهای دیجیتال از بین رفته FTX هستند را کاهش داده است.

طبق گزارش فوربس، تمسک زمانی دومین سرمایه گذار خارجی بزرگ FTX با ۷ میلیون سهم بود. با این حال، این شرکت پس از فروپاشی بورس مجبور شد به استراتژی سرمایه گذاری خود پاسخ دهد.

بلومبرگ در ۲۹ می گزارش داد که Temasek تحقیقات داخلی را در مورد ضررهای ۲۷۵ میلیون دلاری از FTX بسته است، تحقیقاتی که مدت کوتاهی پس از سقوط FTX در نوامبر ۲۰۲۲ آغاز شد.

در حالی که تحقیقات “هیچ تخلفی” در داخل پیدا نکرد، گزارش شد که تیم سرمایه گذاری و مدیریت ارشد “مسئولیت جمعی” را بر عهده گرفته اند و غرامت آنها کاهش یافته است.

گفته می‌شود که سرمایه‌گذاری ۲۷۵ میلیون دلاری FTX که در حال حاضر حذف می‌شود، ۰.۰۹ درصد از ارزش پرتفوی Temasek را که بیش از ۲۹۳ میلیارد دلار در زمان ورشکستگی بود، نشان می‌دهد.

Temasek از ادعاهای خود مبنی بر اینکه قبل از سرمایه گذاری یک فرآیند بررسی دقیق در FTX را انجام داده است، پشتیبانی می کند.

در بیانیه جداگانه بلومبرگ در ۲۹ مه، رئیس Temasek، لیم بونگ هنگ، گفت که “عمداً فعالیت های کلاهبرداری از سوی سرمایه گذاران، از جمله Temasek، پنهان شده است” که تأثیر قابل توجهی بر شرکت داشته است.

ما از نتایج سرمایه گذاری و تأثیر منفی بر شهرت خود ناامید هستیم.»

لارنس وانگ، معاون نخست وزیر سنگاپور، قبلاً در جلسه پارلمان در نوامبر ۲۰۲۲، تنها چند روز پس از ورشکستگی FTX، کلمات مشابهی را تکرار کرد.

وونگ گفت: «بنابراین، اتفاقی که با FTX افتاد نه تنها باعث ضرر اقتصادی برای Temasek شد، بلکه باعث آسیب به شهرت شد.

مربوط: سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، از دادگاه می‌خواهد اتهامات خود را لغو کند

Temasek در انجام بررسی های لازم خود گفت که صورت های مالی FTX را طی یک دوره ۹ ماهه از فوریه تا اکتبر ۲۰۲۱ بررسی کرده است، ریسک های نظارتی ارائه دهنده خدمات مالی بازار ارزهای دیجیتال را ارزیابی کرده و به دنبال مشاوره حقوقی بوده است.

او اضافه کرد که این شرکت همچنین با افرادی که دانش دست اول FTX از جمله کارمندان، سایر سرمایه گذاران و افراد داخلی صنعت دارند، کار کرده است.

در اخبار اخیر، Temasek شایعاتی مبنی بر سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلاری در Array، شرکتی که یک سیستم ارز الگوریتمی مبتنی بر قراردادهای هوشمند و هوش مصنوعی را توسعه می دهد، رد کرد.

این شرکت در بیانیه‌ای کوتاه در تاریخ ۲ می، به مقالات خبری و توییت‌های منتشر شده درباره سرمایه‌گذاری تماسک اشاره کرد و آن را تکذیب کرد و گفت: «این خبر کذب است».

مجله: رویکردهای FTX 2.0، FUD چند زنجیره ای و Worldcoin 115 میلیون دلار جمع آوری کردند: خلاصه Hodler، ۲۱-۲۷ مینویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا