اخبار ارز دیجیتال

تلگرام بازارچه ای را راه اندازی کرد تا دستگیره های نام کاربری کمیاب را به حراج بگذارد

یک اپلیکیشن پیام رسان محبوب، بازار جدیدی را در بلاک چین TON راه اندازی کرده است. این بازار دسته های نادر کاربران را به حراج می گذارد.

اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب تلگرام، راه‌اندازی رسمی بازار جدیدی را که بر روی بلاک چین شبکه باز تلگرام (TON) ساخته شده است، در ۲۶ اکتبر اعلام کرد. این بازار به عنوان یک پلت فرم حراج برای دستگیره های کمیاب تلگرام عمل می کند.

این ایده ابتدا در ماه آگوست در کانال تلگرامی پاول دوروف، بنیانگذار اپلیکیشن، پس از اینکه بنیاد TON دامنه TON DNS را با موفقیت به حراج گذاشت، مطرح شد.

تلگرام با حراج دسته های 4 و 5 کاراکتری آغاز می شود. این اولین بار است که دستگیره های کوتاه در دسترس همه کاربران قرار می گیرد. این حراج به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و کمترین قیمت برای یک دسته چهار حرفی می تواند 10000 تن کوین، نشانه اصلی بلاک چین TON تعیین شود.

کاربران تلگرام نیز می توانند نام کاربری خود را به مزایده بگذارند. بر اساس این اطلاعیه، صاحبان دسته های خاص می توانند خرید خود را به چندین بازار منتقل کنند تا در صورت تمایل مجدداً بفروشند.

اندرو روگوزوف، عضو موسس بنیاد TON، معتقد است که این توسعه به تسریع پذیرش بلاک چین کمک خواهد کرد.

برای اولین بار، کاربران رسانه های اجتماعی می توانند به طور شفاف ثابت کنند که فرمان خود را دارند.

کوین تلگراف برای نظرات بیشتر در مورد توسعه با تلگرام تماس گرفته است.

مربوط: واتس اپ دوباره قطع شد؟جستجوهای گوگل پس از قطع شدن افزایش می یابد

تلگرام پایگاه کاربری بزرگی در جوامع ترکیبی وب 3 و رمزنگاری دارد و به طور فعال برای گنجاندن عملکرد وب 3 در عملیات خود تلاش کرده است.

در سال 2018، این شرکت برای اولین بار توسعه بلاک چین TON را اعلام کرد. با این حال، در سال 2020، به دلیل نبرد حقوقی تلخ با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر عرضه اولیه سکه 1.7 میلیارد دلاری (ICO) مجبور شدیم روابط خود را با این پروژه قطع کنیم.

از آن زمان به‌عنوان بنیاد TON دوباره ظهور کرد و دوباره در این زمینه شتاب گرفت. در آوریل سال جاری، ربات کیف پول تلگرام به کاربران اجازه داد تا از طریق بلاک چین TON رمزنگاری را درون برنامه ارسال کنند.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا