🚨 اخبار ارز دیجیتال

پاول دوروف، خالق تلگرام، نگرانی‌ها در مورد تون‌کوین (TON) را کاهش می‌دهد.

پاول دوروف، خالق تلگرام، حرکت قابل توجهی را برای رفع نگرانی‌ها در مورد تمرکز تون‌کوین (TON) انجام داده است و راهبردی را برای حفظ تمرکززدایی و ثبات اکوسیستم TON نشان می‌دهد. پس از افزایش اخیر قیمت TON، دوروف بار دیگر از کانال تلگرام خود برای رفع نگرانی های برخی از اعضای جامعه در مورد تسلط احتمالی پیام رسان بر هلدینگ های TON استفاده کرد.

دوروف در پیام خود به جامعه اطمینان داد که تلگرام اهمیت اکوسیستم غیرمتمرکز را درک می کند و متعهد به تضمین توزیع عادلانه TON است. برای دستیابی به این هدف، اعلام کرد که قصد دارد سهم تلگرام در Toncoin را به حدود ۱۰ درصد از کل عرضه محدود کند. این تصمیم شامل فروش دارایی‌های مازاد با قیمتی با تخفیف به سرمایه‌گذاران بلندمدت از طریق یک طرح قفل و واگذاری یک تا چهار سال است.

منبع: کانال تلگرام پاول دوروف

نگهداری طولانی مدت

علاوه بر این، دوروف بر اهمیت ارتباط با سرمایه گذاران بالقوه به صورت شفاف و سازمان یافته تاکید کرد. برای تسهیل این فرآیند، تلگرام یک آدرس ایمیل ویژه برای سرمایه گذاران بزرگی که به دنبال سرمایه گذاری ۱ میلیون دلاری یا بیشتر برای ابراز علاقه به خرید TON هستند، ایجاد کرده است.

""
تن به دلار آمریکا CoinMarketCap

هدف این رویکرد فعال افزایش مشارکت بلندمدت دارندگان در اکوسیستم TON، در نتیجه ارتقای ثبات و کاهش نوسانات است. هدف تلگرام با قفل کردن تون کوین شناور آزاد، جلوگیری از هرگونه نفوذ ناروا بر بازار و در عین حال ایجاد یک محیط غیرمتمرکز برای رشد و نوآوری است.

دوروف با پرداختن به نگرانی‌ها در مورد تمرکز TON و اجرای اقدامات برای حفظ تمرکززدایی، در صدد القای اعتماد به یکپارچگی و دوام طولانی‌مدت اکوسیستم شبکه باز است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا