🚨 اخبار ارز دیجیتال

تد کروز و ران دیسانتیس روی «دلار دیجیتالی»: قانون رمزگشایی شده، ۲۰ تا ۲۷ مارس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دو قانونگذار در یک هفته به امکان ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده رای منفی دادند.

دو قانونگذار در یک هفته به امکان ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده (CBDC) رای منفی دادند. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، که بسیاری انتظار داشتند برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا کلاه خود را در رینگ بگذارد، خواستار ممنوعیت دلار دیجیتال در این ایالت شد. دیسانتیس به صدور و مدیریت CBDC توسط فدرال رزرو اعتراض کرد و استدلال کرد که این ابتکار به دولت “قدرت بیشتری” می دهد.

تد کروز، سناتور تگزاس، با ارائه لایحه ای که از صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی «مستقیم برای مصرف کننده» توسط فدرال رزرو جلوگیری می کند، فراتر رفته است. کروز گفت: «بیش از هر زمان دیگری مهم است» اطمینان حاصل شود که سیاست ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال «حفاظت از حریم خصوصی مالی، حفظ سلطه دلار و تقویت نوآوری» مزرعه برنج است. لایحه ضد CBDC دومین تلاش سناتورهای کروز، براون و گراسلی است که لایحه مشابهی را در ۳۰ مارس ۲۰۲۲ ارائه کردند تا فدرال رزرو را از صدور مستقیم CBDC برای افراد منع کند.

تام امر، نماینده کنگره در ماه فوریه لایحه دیگری علیه CBDC ارائه کرد. این لایحه فدرال رزرو را از صدور مستقیم دلارهای دیجیتال برای هر کسی منع می کند، بانک های مرکزی را از اجرای سیاست های پولی مبتنی بر CBDC منع می کند و به طور بالقوه نیازمند شفافیت در پروژه های مرتبط با دلارهای دیجیتال است. این همچنین به عنوان تلاشی آشکار برای محافظت از حقوق آمریکایی ها برای حفظ حریم خصوصی اقتصادی ارائه شده است.

G7 برای تقویت مقررات رمزنگاری همکاری می کند

نشست بعدی G7 در ماه مه می‌تواند فشار جهانی را از سوی هفت کشور توسعه‌یافته جهان برای مقررات سخت‌تر در مورد ارزهای دیجیتال وارد کند. رهبران ژاپن، ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، فرانسه، آلمان و اتحادیه اروپا با هم کار می کنند تا شفافیت رمزنگاری را افزایش دهند، حمایت از مصرف کننده را تقویت کنند و خطرات احتمالی برای سیستم مالی جهانی را برطرف کنند. استراتژی همکاری خود را مشخص کنید. به خبرنگاران گفت.

انتظار می رود توصیه هایی در مورد تنظیم، نظارت و نظارت بر استیبل کوین های جهانی، فعالیت ها و بازارهای ارزهای دیجیتال تا جولای و سپتامبر ۲۰۲۳ ارائه شود. با این حال، مشخص نیست که لحن کلی این توصیه چگونه خواهد بود.

به خواندن ادامه دهید

IRS به دنبال بازخورد عمومی در مورد مالیات NFT است

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) اعلام کرد که قصد دارد دستورالعمل هایی را در مورد رفتار با توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به عنوان کالاهای جمع آوری شده تحت قوانین مالیاتی ایالات متحده منتشر کند. به گفته آژانس دولتی، بر اساس قوانین مالیاتی ایالات متحده، طبق قوانین مالیاتی ایالات متحده، «به اندازه سایر دارایی‌های سرمایه، رفتار مالیاتی بر عایدی سرمایه مطلوبی دریافت نمی‌کنند»، که نشان می‌دهد در حال حاضر چگونه دارایی‌های کریپتو در کشور مالیات می‌گیرند. طبق قانون مالیاتی ایالات متحده، فروش اقلام کلکسیونی مانند سکه و آثار هنری مشمول نرخ مالیات بر عایدی سرمایه تا ۲۸٪ است. دستورالعمل پیشنهادی IRS به NFTهایی که مالکیت سکه‌ها، آثار هنری یا کلکسیون‌های مشابه را اثبات می‌کنند، اجازه می‌دهد استانداردهای مشابهی اعمال شود.

به خواندن ادامه دهید

قانونگذاران تگزاس قطعنامه ای برای محافظت از استخراج کنندگان بیت کوین ارائه کردند

کودی هریس، نماینده کنگره تگزاس، قطعنامه ای را به مجلس قانونگذاری ایالت ارائه کرده است که در آن آمده است: «اقتصاد بیت کوین استقبال می شود». هریس به قانونگذار تگزاس گفت: “من از محافظت از افرادی که در شبکه بیت کوین کدنویسی می کنند یا توسعه می دهند، و همچنین ماینرها و دارندگان بیت کوین که در ایالت لون استار فعالیت می کنند، حمایت می کنم.” قطعنامه ۸۹ همزمان، در صورت تصویب، تأثیر کمی بر قوانین و مقررات تگزاس خواهد داشت و احساسات خاصی را در میان اعضای کنگره ایجاد می کند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا