🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: تیلور سوئیفت قبل از ورشکستگی، قرارداد حمایتی ۱۰۰ میلیون دلاری FTX را شکست

افراد سرشناس ورزشی و سرگرمی مانند لری دیوید کمدین، نائومی اوزاکا، ستاره تنیس، تام بردی، کوارتربک NFL، و استفن کوری، پوینت گارد NBA، FTX را تبلیغ کردند.

تیلور سوئیفت ستاره پاپ احتمالا یکی از چهره های یک صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال بوده است.

طبق گزارش ۷ دسامبر فایننشال تایمز، FTX در آخرین مراحل مذاکره برای قرارداد حمایت مالی با سوئیفت ماهها قبل از بحران نقدینگی و ورشکستگی خود بود. مذاکرات برای پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار به سوئیفت برای تبدیل شدن به یکی از چهره های مشهور این صرافی ظاهراً از طرف FTX به هم خورده است.

بنا به گزارش ها، یک فرد ناشناس که با مذاکرات آشنا بود، گفت: “هیچ کس واقعاً این معامله را دوست نداشت. برای شروع آن خیلی گران بود.”

دیگر نگرانی‌های کارکنان FTX شامل سوئیفت، یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌های سرگرمی، نرسیدن به جمعیت هدف سرمایه‌گذاران خرده‌فروش در ارزهای دیجیتال است.به گفته منابع، خواننده فرصتی برای بررسی جدی این معامله پیش از شکست مذاکرات پیدا نکرد. .

قبل از ورشکستگی در ماه نوامبر، افراد سرشناس ورزشی و سرگرمی مانند ستاره تنیس، نائومی اوزاکا، کوارتربک NFL، تام بردی و پوینت گارد NBA، استفان کوری، FTX را از طریق اسپات های تلویزیونی، تبلیغات رسانه های اجتماعی و موارد دیگر تبلیغ کردند. کمدین لری دیوید نیز در تبلیغی که در ماه فوریه در Super Bowl LVI پخش شد ظاهر شد و از بینندگان خواست که “هیچگاه رویداد بزرگ بعدی را از دست ندهند.”

گزارش بلومبرگ در ماه نوامبر اعلام کرد که کمیسیون اوراق بهادار تگزاس در حال بررسی برادی، دیوید، کری و دیگران برای پرداخت‌های تاییدیه دریافتی از FTX است. این سلبریتی همچنین موضوع حداقل یک شکایت دسته جمعی از سوی سرمایه گذاران پس از ورشکستگی FTX بوده است.

مربوط: افراد مشهور با نفوذی که در سال گذشته به Crypto Club پیوسته اند

به نظر می رسد سوئیفت در دورانی که به عنوان یک چهره عمومی از دنیای رمزنگاری خارج شده بود، اما این خواننده قدرت مالکیت داده های خود یا در این مورد، موسیقی خود را می داند. به طرز معروفی بسیاری از آلبوم های خود را دوباره ضبط و منتشر کرد. در سال ۲۰۲۱ پس از اختلاف با یکی از برچسب های قدیمی خود.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا