اخبار ارز دیجیتال

استراتژی مالیاتی به سرمایه گذاران رمزارز اجازه می دهد تا ضررهای خود را جبران کنند

گزارش ارزهای رمزنگاری شده در زمان مالیات به سرمایه گذاران کمک می کند تا زیان را جبران کنند.

سال ۲۰۲۲ سال سختی برای بازار کریپتو بوده است. طبق گزارشی که اخیرا توسط پلتفرم خدمات امنیتی Immunefi منتشر شده است، صنعت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ در مجموع ۳.۹ میلیارد دلار ضرر خواهد کرد.

زیان‌های مضری از این دست اغلب برای سرمایه‌گذاران کریپتو نگران‌کننده است، اما اگر سرمایه‌گذاران رمزارز را برای مالیات گزارش کنند، ممکن است یک خط نقره‌ای پشت کاهش ثروت وجود داشته باشد.

لیزا گرین-لوئیس، CPA در TurboTax، به کوین تلگراف گفت که در حالی که سرمایه گذاران رمزارز در سال ۲۰۲۱ سود زیادی کسب کردند، این وضعیت در سال ۲۰۲۲ به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد. گرین-لوئیس گفت: “تلفات مالیاتی مهم ترین مفهومی است که باید در هنگام پس انداز پول هنگام ثبت مالیات به خاطر داشت.”

با ارزهای رمزنگاری شده، می‌توانید سود خود را در مقابل ضرر خود جبران کنید. می‌توانید آن را به جلو ببرید.»

گرین لوئیس توضیح داد که با ورود سرمایه‌گذاران جوان جدید به بازار ارزهای دیجیتال، برداشت‌های مالیاتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات Pew که در آخرین گزارش روند مالیاتی TurboTax ذکر شده است، ۱۶٪ از آمریکایی ها سرمایه گذاری، تجارت یا استفاده از ارزهای دیجیتال را انجام می دهند. افراد بین ۲۵ تا ۳۴ سال بیشتر از هر گروه سنی دیگری معامله فروش ارز دیجیتال انجام می دهند. گرین لوئیس گفت: «بسیاری از این افراد از برداشت زیان مالیاتی بی اطلاع هستند.

درصد مالیات دهندگانی که معاملات ارزهای دیجیتال را انجام می دهند.منبع: Turbotax

آخرین روز فروش زیان مالیاتی برای سال ۲۰۲۲ در ۳۰ دسامبر گذشته است، اما گرین لوئیس مجدداً تأکید کرد که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال همچنان می‌توانند این اقدام را با انتقال زیان انجام دهند.

استیون لوبکا، معاون Swann Global Wealth (بخش خدمات مشتری خصوصی سوان بیت کوین) به کوین تلگراف گفت که برداشت بدون مالیات برای سرمایه گذاران بیت کوین (BTC) به نظر می رسد این یک گزینه عالی است.

“این احتمالاً عملی‌ترین استراتژی مالیاتی است. در حالی که Swan Global Wealth با مشتریان خرده‌فروش کار می‌کند تا بینش ارزشمندی از بازار ارائه دهد، اکثر افراد متوجه می‌شوند که برداشت زیان مالیاتی یک گزینه است. من نمی‌دانستم.

اخیراً: آنچه دارندگان رمزارز باید به عنوان رویکردهای فصل مالیاتی در ذهن داشته باشند

لوبوکا اضافه کرد که ارزهای دیجیتال مشمول «قاعده فروش شست‌وشو» نیستند و برداشت ضرر مالیاتی سودمند است زیرا اگر سرمایه‌گذار همان دارایی را ۳۰ روز قبل یا ۳۰ روز قبل از فروش بخرد، از معافیت‌های مالیاتی جلوگیری می‌کند. «این بدان معناست که سرمایه‌گذاران کریپتو می‌توانند دارایی‌ها را بفروشند و فوراً آن‌ها را بازخرید کنند، در حالی که ضررهای مالیاتی را قفل می‌کنند.» در حالی که این مطمئناً پرسود است، لوبکا گفت: ما معتقدیم که این روند در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد.

کمک مالی به امور خیریه راه دیگری برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است تا درآمد مشمول مالیات خود را کاهش دهند و می تواند استراتژی خوبی در طول یک بازار صعودی باشد. الکس ویلسون، یکی از بنیانگذاران پلتفرم اهدای کریپتو The Giving Block، به کوین تلگراف گفت که کمک های مالی ارز دیجیتال به صرفه است زیرا به سرمایه گذاران کمک می کند از مالیات بر عایدی سرمایه اجتناب کنند. او گفت:

اگر یک سرمایه‌گذار بیت‌کوین را به قیمت ۱ دلار بخرد و آن را به قیمت فعلی بازار بفروشد، معمولاً مشمول مالیات می‌شود. زمانی که شما به یک موسسه خیریه ۵۰۱(c)(3) کمک مالی می‌کنید، کسر آن حتی بیشتر می‌شود.

ویلسون گفت Giving Block طی سال گذشته شاهد افزایش تعداد کمک‌های ارزهای دیجیتال بوده است، به‌ویژه زمانی که سرمایه‌گذاران از مزایای آن آگاه‌تر شده‌اند. او گفت: «ارزهای رمزنگاری در حال حاضر در حال افزایش هستند، بنابراین ما انتظار داریم که کمک‌های مالی امسال بیشتر شود. کمک های مالی ویلسون، NFT مشابه کمک های مالی ارزهای دیجیتال عمل می کند.

حساب بازنشستگی انفرادی (IRA) راه دیگری برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است تا درآمد مشمول مالیات خود را کاهش دهند. مشابه ۴۰۱(k)، دارایی‌هایی که در IRA سنتی نگهداری می‌شوند، مالیات معوق می‌شوند. این بدان معناست که سرمایه گذار مجبور نیست تا زمانی که دارایی برداشته شود، مالیات بر درآمد بپردازد.

اخیراً در مورد استفاده شهروندان ایالات متحده از بودجه IRA برای خرید دارایی های دیجیتال بحث و جدل وجود داشته است، اما Lubuka گفت که گزینه های IRA متمرکز بر رمزنگاری در حال بهبود است.

به عنوان مثال، در هفته های آینده، سوان بیت کوین توضیح داد که بیت کوین IRA کم هزینه ای را راه اندازی خواهد کرد که برای کاربران در همه پلتفرم ها قابل دسترسی خواهد بود. او گفت: “IRA های سنتی هزینه های گزافی دریافت می کنند. کارمزد سالانه بیت کوین IRA سوان تنها ۰.۲۵٪ است.” بر اساس نظرسنجی اخیر انجام شده توسط چارلز شواب، چنین محصولاتی احتمالاً توجه سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را به خود جلب می کند.

ملاحظات آینده

در حالی که به نظر می رسد برخی از مزایای مرتبط با گزارش ارزهای دیجیتال هنگام ارائه اظهارنامه مالیاتی وجود دارد، اما هنوز در میان بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال فقدان آگاهی وجود دارد. با توجه به CoinLedger – یک شرکت نرم افزار مالیاتی ارزهای دیجیتال و NFT – “گزارش مالیاتی سالانه ۲۰۲۳ Cryptocurrency”، ۳۱٪ از سرمایه گذاران مورد بررسی، ارزهای دیجیتال خود را برای مالیات گزارش نکردند و نیمی از آنها گفتند که گزارش داده اند. هیچ سودی حاصل نشد و ۱۸ درصد حتی نمی دانستند که ارزهای دیجیتال مشمول مالیات هستند.

دیوید کمرر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل CoinLeder به کوین تلگراف گفت که خدمات درآمد داخلی و سایر سازمان های دولتی باید راهنمایی های بهتری برای آموزش سرمایه گذاران رمزنگاری در مورد مالیات برنج ارائه کنند. به عنوان مثال، او خاطرنشان کرد که برای دارندگان ارزهای دیجیتال مهم است که بفهمند چگونه لایحه زیرساخت ۲۰۲۱ ممکن است بر چشم انداز گزارش مالیات بر ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

بر اساس گزارش ۲۰۲۳ CoinLedger، لایحه زیرساخت ۲۰۲۱ به “کارگزاران ارزهای دیجیتال” اجازه می دهد تا ۱۰۹۹-B (نوع خاصی از ۱۰۹۹ که سود و زیان سرمایه از اوراق بهادار یا دارایی ها را گزارش می دهد) را به سال مالیاتی ۲۰۲۳ منتقل کنند. ممکن است مجبور شوید آن را ارسال کنید. به IRS در حال حاضر، قوانین گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال که جزئیات چنین رویه‌هایی را توضیح می‌دهند به دلیل نیاز IRS به ایجاد تعریفی از «کارگزاران رمزنگاری» به تعویق افتاده است.

اخیر: ماه بزرگ برای بیت کوین: آیا موسسات مالی ایالات متحده خرده فروشان آسیایی را شکست دادند؟

پت وایت، مدیرعامل پلتفرم مالیات، حسابداری و انطباق ارزهای دیجیتال Bitwave، به کوین تلگراف گفت که سرمایه‌گذاران کریپتو ممکن است در آینده با اعمال قوانین تجارت بی‌معنی IRS مواجه شوند. او گفت که باید نگران باشد. با این حال، وی خاطرنشان کرد: برداشت زیان مالیاتی همچنان یک گزینه در این سناریو است. او توضیح داد: “سرمایه گذاران می توانند راه هایی برای رها کردن موقعیت سکه های خود و تبدیل آنها به دارایی های دیگر پیدا کنند. شما می توانید، اما همچنین می توانید متحمل ضرر شوید.”

وایت ادامه داد که افرادی که گره‌های اتریوم ۲.۰ را اجرا می‌کنند روزانه از نظر فنی پاداش دریافت می‌کنند. به این ترتیب، این کاربران باید در نظر بگیرند که آیا پاداش آنها در سال ۲۰۲۲ به عنوان درآمد شناسایی می شود یا خیر. این امر پس از ارتقاء شانگهای که امکان برداشت اتر سهامدار (ETH) را فراهم می کند، مهم خواهد بود. او گفت:

“چنگال های شانگهای در نهایت کاهش می یابد و مردم می توانند پاداش های خود را پس بگیرند. بسته به اینکه آیا می خواهید آن پاداش ها را تشخیص دهید، ممکن است بتوانید تصمیمات مالیاتی مطلوبی بگیرید.”

این مقاله حاوی توصیه های سرمایه گذاری یا توصیه های گزارش مالیاتی نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Rachel Wolfson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا