🚨 اخبار ارز دیجیتال

Taurus برای توکن‌سازی و ذخیره‌سازی دارایی‌ها روی بلاک چین Polygon مستقر می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Taurus 65 میلیون دلار در یک دور مالی سه ماه پیش جمع آوری کرد. مشتریان آن اکنون می توانند به طور خودکار اوراق بهادار دیجیتال منتشر کنند.

این شرکت در ۲ ژوئن اعلام کرد، ارائه‌دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال Taurus تلاش‌های توکن‌سازی خود را در اروپا از طریق ادغام کامل با بلاک چین Polygon افزایش می‌دهد.

این حرکت سه ماه پس از آن صورت می‌گیرد که Taurus یک دور سرمایه‌گذاری ۶۵ میلیون دلاری را جمع‌آوری کرد و به مشتریان این امکان را داد که به طور خودکار اوراق بهادار دیجیتال منتشر کنند. Taurus ادعا می کند که بیش از ۲۵ مشتری در ۹ کشور از جمله بانک عرب سوئیس، بانک CACEIS، Credit Agricole، Credit Suisse، Deutsche Bank، Pictet، Swissquote و Vontobel دارد.

یکی از سخنگویان Taurus به Cointelegraph گفت که اوراق قرضه، وجوه، و محصولات ساختاریافته محبوب‌ترین دارایی‌هایی هستند که باید توکن شوند، اگرچه تقاضا بسته به مقررات محلی متفاوت است. او ادامه داد که انتخاب Polygon “یک انتخاب طبیعی برای بهره مندی از شبکه اتریوم” بود.

کالین باتلر، رئیس سرمایه‌گذاری سازمانی جهانی در پلیگون لبز، در بیانیه‌ای گفت: «توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی در قلب این ایده است و البته.

فرآیند توکن سازی شامل تبدیل چیزی محسوس یا ناملموس به یک توکن دیجیتال است. توکن کردن دارایی های مشهود مانند املاک، سهام و آثار هنری امکان پذیر است. همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، امکان توکن سازی دارایی های نامشهود مانند امتیازات وفاداری و حق رای نیز وجود دارد.

توکن سازی دارایی ها یکی از روندهایی است که باعث همگرایی راه حل های مالی سنتی و Web3 در سراسر اروپا می شود. سر جان کانلیف ​​معاون رئیس کل این کشور در ماه فوریه گفت که بانک انگلستان در حال بررسی راه هایی برای دارایی های توکن شده برای تعامل با پول بانکی، غیربانکی و بانک مرکزی است. کانلیف ​​گفت، همچنین ممکن است در آینده نزدیک تراکنش های توکن شده با سیستم پرداخت بلادرنگ بانک انگلستان همگام شوند. در آلمان، بانک‌ها به تدریج راه‌حل‌های رمزنگاری را، عمدتاً از طریق محصولات و خدمات مرتبط با توکن‌سازی برای سرمایه‌گذاران نهادی، اتخاذ می‌کنند.

Taurus یک صندوق ۶۵ میلیون دلاری سری B به رهبری Credit Suisse در ماه فوریه با مشارکت سایر سرمایه گذاران نهادی از جمله Deutsche Bank، Pictet Group، Cedar Mundi Ventures، Arab Bank Switzerland و Investis bottom تضمین کرد.

این شرکت در آن زمان اعلام کرد که سرمایه برای استراتژی رشد خود در سه زمینه کلیدی استفاده خواهد شد: استخدام استعدادهای مهندسی، امنیت و انطباق، و گسترش فروش در اروپا، امارات متحده عربی، آمریکا و آسیای جنوب شرقی.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتو



نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا