اخبار ارز دیجیتال

تایوان قصد دارد تا ماه نوامبر قانون ارزهای دیجیتال را تصویب کند: گزارش

قانونگذاران تایوانی قصد دارند اولین پیش نویس قانون ویژه مبادلات فراساحلی را تا پایان نوامبر 2023 تهیه کنند.

بر اساس گزارش این بلوک، بنا بر گزارشات، قانونگذاران تایوانی قصد دارند اولین پیش نویس قانون ویژه را تا پایان نوامبر 2023 ارائه کنند.

چیانگ یونگ چانگ، مقام قانونی یوان تایوان در مصاحبه ای گفت که قصد دارد اولین پیش نویس را تا پایان نوامبر یا زودتر در اختیار پارلمان بگذارد و چنین اقدامی برای تنظیم مقررات “ضروری” است. تجارت مرتبط با ارزهای دیجیتال

این در حالی است که قانونگذاران تایوانی به طور فزاینده ای نگران فعالیت بازارهای خارج از کشور هستند و به دنبال اجتناب از “آبیتراژ نظارتی” هستند. چیانگ گفت که دارایی های کریپتو با محصولات مالی سنتی متفاوت است و بنابراین باید توسط قوانین خاصی مدیریت شوند.

در 6 اکتبر، او یک جلسه استماع عمومی در پارلمان تایوان برگزار کرد که شامل ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال، دانشگاهیان و سهامداران صنعت برای بحث در مورد این پیش نویس بود.

مربوط: ناظر تایوانی FSC اختیار تنظیم ارزهای دیجیتال را بر عهده می گیرد

این به دنبال دستورالعمل‌هایی است که کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) در 26 سپتامبر برای تقویت حفاظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال اعلام کرد.

این دستورالعمل ها شامل قوانین گسترده صنعت، از جمله جداسازی دارایی های مالی مبادلات از دارایی های مشتری، و مکانیسم هایی برای در نظر گرفتن فهرست بندی و حذف دارایی های دیجیتال از فهرست است.

علاوه بر این، مقررات مقرر می‌دارد که ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی خارجی نمی‌توانند خدماتی را در تایوان بدون تأییدیه‌های لازم از سوی تنظیم‌کننده‌های محلی ارائه دهند.

در همان روز، صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال فعال در تایوان، انجمنی را برای ارتقای منافع صنعت تأسیس کردند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا