🚨 اخبار ارز دیجیتال

تایوان مبادلات ارز مجازی خارجی ثبت نشده و غیرمنطبق را محدود می کند

ناظر ارزهای دیجیتال تایوان ۱۰ دستورالعمل برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی فعال در این کشور ایجاد کرده است.

طبق گزارش ها، کشور آسیای شرقی تایوان قصد دارد به عنوان بخشی از راهنمایی های آینده برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) محدودیت هایی را برای صرافی های ارز مجازی فراساحلی ثبت نشده که در حوزه قضایی خود فعالیت می کنند، اعمال کند.

در ۷ سپتامبر، رسانه محلی خبرگزاری مرکزی گزارش داد که کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) 10 اصل راهنمای مدیریت ارز مجازی داخلی را تهیه کرده است.

پیش‌نویس دستورالعمل‌ها شامل افشای اطلاعات افزایش یافته است و کسب‌وکارها را ملزم می‌کند تا معیارهای غربالگری را برای فهرست‌بندی و حذف از فهرست تعیین کنند. همچنین به ذخیره جداگانه دارایی های مشتری و دارایی های پلت فرم نیاز دارد و مشخص می کند که VASP ها باید روش هایی را برای جلوگیری از پولشویی پیاده سازی کنند.

قانون شماره ۱۰ از ۱۰ اصل FSC، VASP های خارجی را از کسب غیرقانونی تجارت در تایوان منع می کند. FSC پیشنهاد کرد که پلتفرم‌های ارز مجازی خارجی که در تایوان ثبت نشده و قوانین ضد پولشویی را رعایت نمی‌کنند، نباید از شهروندان تایوان یا تایوانی درخواست تجارت کنند.

در این گزارش تاکید شده است که FSC به رویه بین المللی رجوع خواهد کرد و در صورت لزوم در آینده اصلاحاتی را در چارچوب مقررات بررسی خواهد کرد. بر اساس گزارش‌ها، انتظار می‌رود این خبر تا پایان شهریور ماه اعلام شود.

مربوط: صندوق بین‌المللی پول و FSB به درخواست G20 توصیه‌های سیاستی مشترکی را در مورد دارایی‌های کریپتو صادر می‌کنند

اوایل سال جاری، هوانگ تیانوو، رئیس FSC اعلام کرد که FSC نقش تنظیم کننده اصلی ارزهای دیجیتال در تایوان را بر عهده خواهد گرفت. در ۲۰ مارس، این مقام تاکید کرد که چارچوب قانونی آتی ارزهای دیجیتال FSC شامل سیاست‌ها و قوانین کلیدی مانند جداسازی دارایی‌های شرکت و وجوه مشتریان خواهد بود.

مجله: فروپاشی NFT ها و هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی نمایش داده می شود

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا