اخبار ارز دیجیتال

صرافی های پیشرو ارز مجازی تایوان انجمنی را برای ارتقای منافع صنعت ایجاد می کنند

MaiCoin Group، BitoGroup و ACE سه بنیانگذار اولین پلتفرم دارایی مجازی تایوان و انجمن تجارت تراکنش ها شدند.

در حالی که رگولاتورها در سراسر جهان در ماه جاری برای توسعه یک چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال آماده می شوند، پلتفرم تایوانی تأسیس یک انجمن صنعتی را اعلام کرد.

MaiCoin Group، BitoGroup و ACE سه بنیانگذار اولین پلتفرم دارایی مجازی تایوان و انجمن تجارت تراکنش ها شدند. گروه مقدماتی انجمن در اوایل سپتامبر تأسیس شد، اما از نظر قانونی این ابتکار در ماه اکتبر پس از صدور چارچوب ارزهای دیجیتال توسط دولت اجرایی خواهد شد.

در حال حاضر، گروه آماده سازی شامل ۹ صرافی رمزنگاری است. علاوه بر سه مورد ذکر شده در بالا، این گروه شامل BitstreetX، HOYA BIT، BITGIN، Rybit، XREX و Shangbito است.

مربوط: ناظر تایوانی FSC اختیار تنظیم ارزهای دیجیتال را بر عهده می گیرد

هدف انجمن با هدف دفاع از منافع صنعت، نه تنها صرافی‌ها، بلکه پلتفرم‌های معاملاتی P2P، پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری مالی، شرکت‌های میزبان کیف پول و انواع دیگر کسب‌وکارهای رمزنگاری‌شده را نیز نمایندگی می‌کند. وانگ چنهوان، رئیس ACE Exchange گفت:

“انجمن یک خانواده و یک فانوس دریایی است. ما را در مسیر هدایت می کند، اطلاعات جمع آوری می کند، استانداردها را تعیین می کند، اجماع ایجاد می کند، از طرف ما صحبت می کند و ما را به پیشرفت بیشتر راهنمایی می کند.”

همانطور که در اوایل سپتامبر گزارش شد، کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) 10 اصل راهنما را برای مدیریت ارز مجازی داخلی تهیه کرده است. این سند هنوز علنی نشده است، اما رسانه های محلی گزارش دادند که یکی از این اصول ممنوعیت VASP های خارجی از کسب و کار غیرقانونی در تایوان را در نظر می گیرد.

در ماه آگوست، بایننس، برترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، برای ثبت نام در تایوان درخواست داد. این شرکت در حال حاضر از طریق یک شرکت تابعه محلی به نام بایننس بین‌المللی محدود شعبه تایوان (سیشل) در کشور فعالیت می‌کند.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را نابود کرده است.” رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا