اخبار ارز دیجیتال

Synthetix ریسک طرف مقابل را در بورس مشتقات Infinex پذیرفته است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی آینده Infinex با ارائه عملکردهای مشابه به یک صرافی متمرکز (CEX) به معامله گران تازه کار و با تجربه پاسخ می دهد.

Synthetix، یک پروژه DeFi در فضای ارزهای دیجیتال، در حال آماده شدن برای گسترش دامنه محصولات شریک خود است.

موسس Kain Warwick قصد خود را برای آوردن یک فرانت اند مشتقات جدید به نام Infinex به زیرساخت معاملات غیرمتمرکز Synthetix فاش کرده است. اینفینکس، صرافی آتی، با ارائه ویژگی‌های مشابه صرافی‌های متمرکز (CEX)، مانند دفترچه سفارش محدود مرکزی غیرقانونی، هم به معامله‌گران مبتدی و هم برای معامله‌گران با تجربه پاسخ می‌دهد.

Synthetix قبلاً Kwenta را اداره می‌کند، یک صرافی غیرمتمرکز مشتقات (DEX) در Optimism، اما وارویک سه مشکل کلیدی را در پلتفرم فعلی برجسته کرد. به عنوان مثال، معامله‌گران باید دارایی‌های خود را به یک مجموعه لایه ۲ متصل کنند و قبل از شروع معامله، آن‌ها را با sUSD، استیبل کوین Synthetix که به عنوان وثیقه مارجین استفاده می‌شود، مبادله کنند.

برای ناخوشایندتر شدن اوضاع، پلتفرم‌های موجود هر بار که سفارشی ثبت یا لغو می‌شود، نیاز به امضا در کیف پول معامله‌گر دارند که هزینه‌ای ناچیز را متحمل می‌شوند. وارویک در یک پست وبلاگی تاکید کرد که هدفش از بین بردن شک و تردید در مورد توانایی شرکت‌های دائمی غیرمتمرکز (Perps) برای رقابت مستقیم با صرافی‌های متمرکز است.

صرافی‌های غیرمتمرکز غیرمتمرکز مزایای خود را دارند، و در یک پست وبلاگ، وارویک با بازیگوشی FTX منقرض شده و سایر صرافی‌های متمرکز را به دلیل افزایش ریسک ذاتی طرف مقابل خود به سخره می‌گیرد. وارویک سقوط چشمگیر FTX در پاییز گذشته را برجسته می کند.

او اظهار داشت: “به طور فزاینده ای آشکار می شود که می توان بر موانع رشد Synthetix Perps غلبه کرد، اما این نیاز به یک رویکرد جدید دارد.”

DEX برنامه‌ریزی‌شده به معامله‌گرانی که با پلتفرم‌هایی مانند Binance آشنا هستند، ارائه می‌کند و دسترسی ساده به نام کاربری و رمز عبور را ارائه می‌کند و در عین حال یک تنظیمات غیرقانونی را حفظ می‌کند. وارویک توضیح داد که Infinex یک جفت کلید عمومی-خصوصی منحصر به فرد را برای هر کاربر ایجاد می کند، آن را به صورت محلی در مرورگر ذخیره می کند و فقط از آن برای امضای سفارشات معاملاتی استفاده می کند، نه برای برداشت وجه.

مربوط: قیمت Cardano صعودی است، اما آیا افزایش ADA واقعی است؟

جزئیات پیاده سازی فنی DEX فاش نشده است و وارویک در Synthetix Discord “Ask Me Anything” گفت که این کار به توسعه دهندگان اصلی واگذار شده است.

معرفی پروژه جدید همزمان با انتشار نسخه ۳ سیستم معاملات آتی دائمی Synthetix خواهد بود که در ماه های آینده پیش بینی می شود.

مجله: اتریوم به شدت کم ارزش است، اما قوی تر می شود: پدر DeFi، سالن شعله

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا