اخبار ارز دیجیتال

سنگاپور مجوز مؤسسه پرداخت بزرگ را به شرکت تابعه بانک سیگنوم اعطا می کند

سخنگوی Signum سنگاپور به Cointelegraph گفت که قصد دارد خدمات تحت نظارت خود را به بازارهای آسیا و اقیانوسیه (APAC) مانند هنگ کنگ گسترش دهد.

Signum Singapore، یکی از شرکت‌های تابعه بانک رمزنگاری Signum مستقر در سوئیس، مجوز ارائه خدمات کارگزاری کریپتو به سرمایه‌گذاران و موسسات معتبر در سنگاپور را دریافت کرده است.

در ۳ اکتبر، سیگنوم سنگاپور اعلام کرد که مجوز مؤسسه پرداخت بزرگ (MPIL) توسط مقامات پولی سنگاپور (MAS) به آن اعطا شده است. سخنگوی Sygnum سنگاپور به کوین تلگراف گفت که این شرکت ظرف مدت چهار ماه از تایید اصولی به مجوز کامل منتقل شد.

سال گذشته، Sygnum سنگاپور تأییدیه نظارتی اصولی را برای ارائه سه فعالیت نظارتی اضافی تحت مجوز خدمات بازار سرمایه (CMS) خود در مارس ۲۰۲۲ تضمین کرد. این شرکت به سرمایه گذاران نهادی، مشتریان شرکتی، افراد دارای ارزش خالص بالا و سایر موسسات مالی خدمات می دهد. موسسه، نهاد. سخنگوی Signum سنگاپور در مورد آخرین تاییدیه مجوز MPIL گفت:

“این مجوز اضافی به ما امکان می دهد تا خدمات خود را گسترش دهیم و خدمات تجارت DPT را نیز به مشتریان خود ارائه دهیم.”

همچنین فاش شد که این شرکت قصد دارد محصولات تحت نظارت خود را به بازارهای آسیا و اقیانوسیه (APAC) مانند هنگ کنگ گسترش دهد. یکی از سخنگویان به کوین تلگراف گفت: «خرید MPIL ما را قادر می‌سازد تا مجموعه محصولات رمزنگاری کاملاً تنظیم‌شده Signum را به مشتریان خود در سنگاپور ارائه دهیم.

Signum تقریباً ۳.۵ میلیارد دلار (۳.۲ میلیارد CHF) دارایی های تحت مدیریت (AuM) را در بیش از ۶۰ کشور مدیریت می کند و دارای هاب های رمزنگاری در لوکزامبورگ و ابوظبی است.

مربوط: ارائه‌دهنده نقدینگی رمزنگاری GSR تأییدیه نظارتی را در سنگاپور دریافت می‌کند

در اول اکتبر، کوین‌بیس مجوز مؤسسه پرداخت اصلی (MPI) را از MAS تأیید کرد. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph توضیح داده شد، شرکت‌هایی که دارای مجوز MPI هستند مجاز به اجرای خدمات پرداخت بدون محدودیت تراکنش ۳ میلیون دلار سنگاپور (۲.۲ میلیون دلار) برای هر سرویس پرداخت هستند.

این صرافی در اطلاعیه ای گفت: «از تعامل اولیه خود با Lion City، سنگاپور را به عنوان یک بازار مهم برای Coinbase شناختیم. تحقیقات اخیر.

مجله: ۶ سوال برای JW Verret – پروفسور بلاک چین که پول شما را ردیابی می کند

نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا