اخبار ارز دیجیتال

Swyftx 40 درصد از کارکنان خود را برای آماده شدن برای “بدترین سناریو” کاهش می دهد.

صرافی کریپتو استرالیا اعلام کرد که در معرض FTX قرار نگرفته است، اما در مقابل تأثیر آن «ضرر ناپذیر نیست».

صرافی ارز دیجیتال Swyftx مستقر در استرالیا در مجموع 90 کارمند خود را اخراج کرده است. این شرکت اعلام کرد که در حال آماده شدن برای “بدترین سناریو” ناشی از تاثیر FTX و کاهش احتمالی حجم معاملات جهانی در سال آینده است.

این خبر توسط الکس هارپر، یکی از اعضای شرکت Swyftx در بیانیه ای در 5 دسامبر به اشتراک گذاشته شد و خاطرنشان کرد که علیرغم اینکه شرکت در معرض FTX قرار نگرفته است، این شرکت تحت تاثیر عواقب پیرامون بورس ورشکستگی قرار گرفته است. خیر.

“در نتیجه، ما باید از قبل برای بدترین سناریوی کاهش قابل توجه بیشتر در حجم تجارت جهانی در نیمه اول سال آینده آماده شویم که می تواند منجر به رویدادهای بیشتر از نوع قو سیاه شود.”

یکی از سخنگویان Swyftx به کوین تلگراف گفت که کاهش 40 درصدی تعداد کارکنان نیز با وجود افزایش تعداد در ماه نوامبر، پیش بینی کاهش حجم معاملات است.

سخنگو گفت: «ما کارکنان خود را با پیش بینی کاهش قابل توجه حجم تجارت جهانی در نیمه اول سال 2023 و پس لرزه های بعدی از سقوط FTX اخراج کرده ایم.

هارپر در بیانیه ای گفت که باید تصمیمات سختی برای عبور از زمستان طولانی ارزهای دیجیتال گرفته شود.

«کسب و کار ما برای رویدادهای آب و هوایی مانند FTX موقعیت خوبی دارد. […] با این حال، آنقدر که دوست داریم، جدا از بازار وجود نداریم. بنابراین ما با کاهش قابل توجهی از اندازه تیم خود سریع و زود حرکت می کنیم. “

یکی از سخنگویان Swyftx تکرار کرد که ترازنامه شرکت علیرغم اینکه به طور غیرمستقیم تحت تأثیر سقوط FTX قرار گرفته دست نخورده باقی می ماند و افزود:

برای واضح بودن، باید بگویم که ما FTX را لمس نمی کنیم.

هارپر همچنین فاش کرد که شرکت او در تصمیمات تجاری خود ریسک گریزتر شده است و کاهش تعداد کارکنان هزینه های عملیاتی در ترازنامه آن را کاهش می دهد.

این سخنگوی با اولویت دادن به امنیت، انطباق، خدمات پشتیبانی مشتری و موارد دیگر، افزود: “در حالی که Swyftx از نظر درآمد قوی باقی می ماند، ما حاضر به پذیرش هیچ گونه ریسک پس از FTX نیستیم و در مورد هزینه های خود در سال آینده بسیار محتاط هستیم.”

در مورد اینکه چه کسی اخراج شده است، سخنگوی Swyftx به کوین تلگراف گفت که تیم تحقیق و توسعه این شرکت بیشتر از اخراج ها متاثر شده است.

مربوط: مشتریان AAX پس از تعطیلی کسب و کار به دفاتر صرافی در لاگوس حمله کردند

آخرین اخراج کارکنان پس از موج دیگری از اخراج در آگوست 2022، زمانی که 74 کارمند شرکت را ترک کردند، 21 درصد از نیروی کار در آن زمان را تشکیل می دادند.

هارپر در ماه اوت گفت که این شرکت در سال 2021، زمانی که بازار به اوج خود رسید، “بسیار سریع رشد کرد”، اما “بسیار فراتر از آن چیزی است که برای فعالیت و رشد نیاز داشت.”

افزایش دیجیتالی برداشت ها را متوقف می کند

در همین حال، یکی دیگر از پلتفرم های تجاری مستقر در استرالیا، Digital Surge، که برداشت ها را در 16 نوامبر به حالت تعلیق درآورد، یکی دیگر از شرکت های استرالیایی است که تحت تأثیر شیوع FTX قرار گرفته است.

صرافی ارزهای دیجیتال تأیید کرده است که سپرده‌ها را به حالت تعلیق درآورده و برداشت‌ها را در 16 نوامبر متوقف کرده است و به مشتریان قول داده است که جزئیات را ظرف دو هفته ارائه کنند.

با این حال، در زمان نگارش این مقاله، این شرکت هنوز اطلاعات بیشتری را منتشر نکرده است.

کوین تلگراف فوراً به درخواست نظر از DigitalSurge پاسخ نداد.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا