اخبار ارز دیجیتال

تنظیم‌کننده مالی سوئیس الزامات گزارش‌دهی برای تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را گسترش می‌دهد

FINMA گفت که از قانون AML پشتیبانی می کند، که به تأیید هویت برای تراکنش های ارزهای دیجیتال بیش از ۱۰۰۰ CHF به پول نقد یا “سایر ابزارهای پرداخت ناشناس” نیاز دارد.

سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA) اعلام کرده است که قانون مبارزه با پولشویی خود را که به بررسی هویت برای گزارش برخی از تراکنش های رمزنگاری نیاز دارد، تمدید خواهد کرد.

در اطلاعیه ۲ نوامبر، رگولاتور مالی سوئیس آستانه ۱۰۰۰ فرانک سوئیس (تقریباً ۹۹۷ دلار در زمان انتشار) برای تجارت ارزهای دیجیتال به پول نقد یا “سایر ابزارهای پرداخت ناشناس” اعمال کرد. به گزارش فینما، رگولاتور اصلاحاتی را مطابق با قوانین مبارزه با پولشویی کشور و مصوبه مبارزه با پولشویی دولت انجام داد.

رگولاتور گفت: “FINMA تعدادی پاسخ در رابطه با تعیین آستانه معاملات برای ارزهای دیجیتال دریافت کرد.” “با توجه به خطرات و موارد اخیر سوء استفاده، FINMA قانونی صادر کرده است که بیان می کند اقدامات فنی لازم است تا اطمینان حاصل شود که تراکنش های مرتبط ظرف ۳۰ روز از آستانه ۱۰۰۰ CHF تجاوز نمی کنند. پشتیبانی.”

تنظیم کننده مالی سوئیس در ژانویه ۲۰۲۰ در پاسخ به “افزایش خطرات پولشویی” در ارزهای دیجیتال، آستانه گزارش تراکنش های رمزنگاری تایید نشده را از ۵۰۰۰ فرانک فرانک به ۱۰۰۰ فرانک فرانک افزایش داد. FINMA مقررات و مقررات هماهنگ خود را که انتظار می رود در ژانویه ۲۰۲۳ لازم الاجرا شود، تمدید می کند.

مربوط: چشم انداز ارز دیجیتال اروپای غربی: نیروگاه های سوئیسی و تک شاخ های فرانسوی

شهر لوگانو در جنوب سوئیس میزبان کنفرانس Plan B مربوط به ارزهای دیجیتال بود که در ۲۸ اکتبر آغاز شد. در این نشست، دولت محلی از توافقنامه همکاری اقتصادی با السالوادور خبر داد. برخی آن را “سفارت بیت کوین” می نامند. کوین تلگراف گزارش داد که چگونه علاقه مندان به کریپتوهای محلی از خرده فروشان در لوگانو بازدید کردند تا شبکه لایتنینگ را به نمایش بگذارند و از مواردی برای ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت استفاده کنند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا