اخبار ارز دیجیتال

سوئیس در حال آماده سازی اقدامات اضطراری برای تصاحب Credit Suisse توسط UBS: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته افراد آشنا، آمادگی‌های اضطراری به خرید اجازه می‌دهد تا بدون «دوره مشاوره شش هفته‌ای» معمول با سهامداران ادامه یابد.

بانک ملی سوئیس (SNB) و تنظیم کننده های مالی سوئیس می گویند که خرید بانک سرمایه گذاری Credit Suisse توسط UBS، بزرگترین بانک سوئیس، “تنها گزینه” برای جلوگیری از “فروپاشی اعتماد” در Credit Suisse است.

فایننشال تایمز در ۱۸ مارس به نقل از سه نفر از آشنایان با وضعیت گزارش داد که سوئیس در حال تسریع در تصرف کریدیت سوئیس توسط UBS برای تکمیل معامله قبل از “باز شدن بازار در روز دوشنبه” است. من برای انجام “اقدامات اضطراری” آماده می شوم. بنابراین.

اقدام اضطراری اعمال شده اجازه می دهد تا معامله بدون رای سهامداران پیش برود و مقررات معمول سوئیس را که مستلزم یک دوره مشاوره “شش هفته ای” برای سهامداران برای “مشاوره در مورد تصاحب” است، دور می زند.

گفته می شود SNB و سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA) در حال کار برای “دستیابی به یک توافق نظارتی” تا عصر روز شنبه هستند و طبق گزارش ها به همتایان بین المللی خود گفته اند “آنها می گویند که آن را “تنها گزینه” برای جلوگیری از معامله با UBS. “فروپاشی اعتماد” کردیت سوئیس.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا