اخبار ارز دیجیتال

بانک دولتی سوئیس پست فاینانس معاملات بیت کوین را آغاز کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت مادر PostFinance، Swiss Post، به دلیل پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده، کار بر روی سرویس نگهبانی ارزهای دیجیتال و انتشار مجموعه تمبر ارزهای دیجیتال معروف است.

PostFinance، یک بانک خرده فروشی که به طور کامل متعلق به دولت سوئیس است، در حال آماده شدن برای ارائه خدمات تجارت و نگهداری ارز دیجیتال به مشتریان خود است.

بانک PostFinance در ۵ آوریل اعلام کرد که با بانک رمزنگاری محلی Sygnum همکاری می کند تا به مشتریان خود طیف وسیعی از خدمات بانکداری دارایی دیجیتال تنظیم شده را ارائه دهد.

این مشارکت مشتریان PostFinance را قادر می‌سازد تا ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را خریداری، ذخیره و بفروشند.

خدمات رمزنگاری از طریق خدمات سازمانی تجاری Sygnum فعال می‌شوند که به بانک‌ها دسترسی بازار به محصولات دیجیتالی تنظیم‌شده را می‌دهد. شبکه B2B شامل بیش از ۱۵ بانک شریک است، از “ارزهای رمزنگاری مختلف” پشتیبانی می کند و همچنین دارای خدمات درآمدزایی مانند سهام است.

فیلیپ مرکت، مدیر ارشد سرمایه گذاری این بانک گفت: حرکت PostFinance به سمت ارزهای دیجیتال در پاسخ به تقاضای فزاینده مشتریان است.

“دارایی های دیجیتال به بخشی جدایی ناپذیر از دنیای مالی تبدیل شده اند و مشتریان ما می خواهند با PostFinance، بانک اصلی مورد اعتماد خود، به این بازار دسترسی داشته باشند.”

PostFinance که در سال ۱۹۰۶ تأسیس شد، بخش خدمات مالی پست سوئیس، خدمات پست ملی سوئیس است. این شرکت عمومی به دلیل پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده، ساخت پلت فرم ذخیره سازی ارزهای دیجیتال و راه اندازی مجموعه دیجیتالی مرتبط با تمبرهای فیزیکی در سال ۲۰۲۱ شناخته شده است.

مربوط: بانک برزیلی BTG Pactual استیبل کوین دلاری را راه اندازی کرد

اعلام سرویس معاملات ارزهای دیجیتال PostFinance اندکی پس از آن منتشر شد که پست سوئیس از راه اندازی Crypto Stamp 3.0 خبر داد. این یک تکرار تمبر رمزنگاری جدید است که دارای یک نسخه توکن فیزیکی و غیرقابل تعویض است که با فناوری هوش مصنوعی ادغام شده است. تمبرهای رمزنگاری جدید پست سوئیس قرار است در ۲ می ۲۰۲۳ به فروش برسند.

PostFinance بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شده

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا