اخبار ارز دیجیتال

دادگاه سوئیس به FTX برای فروش بخش اروپایی چراغ سبز نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تأیید یک دادخواست در سوئیس مبنی بر مجوز فروش FTX Europe AG منوط به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده است، جایی که عملیات جهانی FTX برای فصل 11 ثبت شده است.

با توجه به صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX، دادگاهی در سوئیس دادخواستی را تایید کرد که به این شرکت اجازه می‌دهد فعالیت‌های اروپایی خود را بفروشد.

در اطلاعیه 12 آوریل، FTX گفت که یک دادگاه سوئیس دادخواستی را که توسط هیئت مدیره FTX Europe AG در رابطه با روند تعلیق ثبت شده بود، پذیرفته است. به عنوان بخشی از روند قانونی، به بخش اروپایی FTX، طبق دادگاه ورشکستگی ایالات متحده، اجازه داده خواهد شد که “تحقیقات جایگزین های استراتژیک، از جمله واگذاری های تجاری بالقوه ای که قبلا افشا شده اند را تسریع بخشد.”

FTX Europe AG بخشی از فصل 11 FTX بود که در نوامبر 2022 در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور ثبت شد. در ماه مارس، عملیات اروپایی صرافی یک وب‌سایت راه‌اندازی کرد که به مشتریان اجازه می‌داد برای اولین بار از زمان اعلام ورشکستگی، درخواست‌های برداشت را ارسال کنند.

مربوط: مشتریان FTX اطلاعات بیشتری درباره طرح واگذاری شرکت های تابعه FTX درخواست می کنند

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX قرار است با شکایت های کیفری و مدنی در ایالات متحده به اتهام دخالت در فعالیت های کلاهبرداری در صرافی های ارزهای دیجیتال روبرو شود. بانکمن-فرید نسبت به 13 کیفرخواست فدرال بی گناه است و محاکمه او قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنید؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا