اخبار ارز دیجیتال

Sweat economy DAO به بازپس گیری 10 میلیون دلار توکن بیکار رأی می دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پلتفرم Move-to-Earn دارای 2 میلیارد دلار توکن SWEAT است که در حساب‌های کاربری غیرفعال قفل شده‌اند، و جامعه رای به بازگرداندن آن به توافقنامه حاکمیتی داد.

پلتفرم Move-to-Earn Sweat Economy قصد دارد بیش از 2 میلیارد توکن SWEAT بومی را که در کیف پول کاربران غیرفعال محبوس شده اند، پس بگیرد.

پس از رویداد ایردراپ توکن در سپتامبر 2022، تقریباً 10 میلیارد دلار توکن در حساب های کاربری غیرفعال نگهداری شد. با توجه به این پلتفرم، کاربران Sweatcoin که از خدمات ارز دیجیتال حرکت برای کسب درآمد استفاده کردند، توکن‌های $SWEAT زیر را دریافت کردند: او با یک قرارداد 24 ماهه بازداشت شد.

کاربرانی که در سال گذشته نتوانستند Sweat Wallet را نصب کنند و توکن های قفل شده خود را ادعا نکردند، اساساً بخش قابل توجهی از عرضه توکن اکوسیستم را در حساب های غیرفعال مسدود کردند.

بنیاد Sweat Economy کلیدهای قرارداد قفل شده را که مسئول رویدادهای تولید توکن است، مدیریت می‌کند و به پلتفرم اجازه می‌دهد تا توکن‌هایی را که در غیر این صورت «رها» و غیرقابل بازیابی می‌شوند، بازیابی کند.

کاربران Sweat Economy برای شرکت در فرآیند رای گیری سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) دعوت شدند که سرنوشت توکن $SWEAT قفل شده را تعیین می کند. کاربران می توانند انتخاب کنند که 2 میلیارد توکن خود را در آینده جمع آوری، انتقال و استفاده مجدد کنند یا بدون جمع آوری آنها را در حساب های غیرفعال مربوطه خود بگذارند.

مطالب مرتبط: توضیح بازی برای کسب درآمد و حرکت برای کسب درآمد

بر اساس این پلتفرم، بیش از 355000 کاربر از 7 تا 14 ژوئن رای دادند که 83 درصد از رای دهندگان از فراخوانی توکن های بیکار حمایت کردند. Sweat Economy حدود 2.4 میلیارد توکن را از قراردادهای lockup به قراردادهای مالی حاکمیتی منتقل خواهد کرد.

این بنیاد یک رأی جدید برای تخصیص توکن‌های جمع‌آوری‌شده به پلتفرم ایالات متحده پیشنهاد خواهد کرد که قرار است در سپتامبر ۲۰۲۳ راه‌اندازی شود.

یکی از سخنگویان Sweat Economy به کوین تلگراف گفت که اصل این پلتفرم برای تصمیم گیری جامعه محور بر اساس قانون 1 دارنده توکن = 1 رأی است. در نهایت، جامعه گسترده‌تر تصمیم می‌گیرد که چگونه پلتفرم از توکن‌های 10 میلیون دلاری دوباره به‌دست‌آمده استفاده یا تغییر کاربری دهد.

“این یک پیشرفت قابل توجه در صنعت است زیرا اکثر پروژه ها دارندگان توکن را متناسب با دارایی های آنها توانمند می کنند.”

برنامه‌های موبایل Sweatcoin web1 و web3 مراحل روزانه کاربران را ردیابی می‌کنند و به آنها توکن‌های SWEAT دلاری را برای فعالیتشان پاداش می‌دهند. 4033.93 مرحله 1 $SWEAT توکن تولید می کند. این برنامه محدودیت 5000 قدم را اعمال می کند.

Move-to-Earn تکامل بازی سنتی بازی برای کسب درآمد است.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد پیتر مک کورمک بیت کوین را در سطح جهانی به ارمغان می آورد

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا