اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بازوی بریتانیایی SVB پس از نجات نمادین 15 میلیون پوند پاداش صادر می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش شده است که یک منبع خودی این استخر پاداش را “متواضع” توصیف کرد و افزود که سهام در اختیار مدیران ارشد پس از “سقوط نزدیک” SVB UK “بی ارزش” بود.

گزارش اخیر نشان می‌دهد که بانک سیلیکون ولی انگلستان (SVB UK) تنها چند روز پس از وثیقه گرفتن توسط غول بانکداری جهانی اچ‌اس‌بی‌سی به مبلغ 1 پوند، پاداش‌های چند میلیون پوندی به کارمندان اعطا کرده است.

بر اساس گزارش 18 مارس اسکای نیوز، به نقل از یک منبع ناشناس، پرداخت ها به کارکنان و مدیران ارشد SVB UK از سوی موسسه ای که SVB UK را در ماه مارس به قیمت 1 پوند (1.22 دلار آمریکا) خریداری کرد، انجام شد. یک بانک HSBC انگلستان 13.

«ناشناخته» بود که بنا بر گزارش ها چقدر به ارین پلاتس، مدیرعامل SVB UK یا همکاران ارشدش پرداخت شده است، اما منابع این استخر پاداش را «متوسط» و در مجموع «بین 15 تا 20 میلیون پوند» توصیف کردند. “

به نقل از یک خودی گفته می شود که اگر SVB UK “توسط Solventry خریداری نمی شد”، پاداش “این هفته پرداخت نمی شد”، اگرچه یکی از افراد خودی گفت که مدیریت ارشد و سایر کارکنان نگه داشته شده اند. سهامی که قرار بود نگهداری شود «فروخته شد». SVB UK بی ارزش در آستانه سقوط.

یکی دیگر از منابع داخلی گفت که پرداخت‌های پاداش نشان‌دهنده اعتماد HSBC به پایگاه استعدادهای SVB UK و احترام به «پرداخت‌های توافق‌شده قبلی» برای «حفظ کارکنان کلیدی» است.

SVB UK قبلاً در توییتی در 17 مارس گفت که از پیوستن به HSBC پس از 14 سال حمایت و “رشد” از اقتصاد نوآورانه برنج بریتانیا “خوشحال” است.

این امر پس از آن صورت می گیرد که بانک مرکزی انگلستان در 10 مارس فعالیت های SVB UK را به حالت تعلیق درآورد و گفت که حضور “محدود” دارد و هیچ “کارکرد مهمی” برای حمایت از سیستم مالی ندارد.

این بیانیه توسط BoE در نظر گرفته شد تا از دادگاه درخواست کند تا SVB را در «بررسی ورشکستگی بانک» قرار دهد، بنابراین اعلام کند که SVB UK «پذیرش پرداخت‌ها یا سپرده‌ها را متوقف خواهد کرد».

مربوط: بانک فناوری سقوط کرده SVB بیش از 5 میلیارد دلار برای VC رمزنگاری برجسته نگهداری می کند

در همین حال، بازوی بانکی SVB در ایالات متحده تحت مالکیت دولت قرار گرفت و شرکت هلدینگ آن، SVB Financial Group، در 17 مارس برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 درخواست داد زیرا به دنبال خریدار برای سایر دارایی‌ها بود.

ویلیام کاستوروس، مدیر ارشد بازسازی گروه SVB، گفت که فرآیند فصل 11 گروه مالی SVB را قادر می‌سازد تا «ارزش خود را در ارزیابی جایگزین‌های استراتژیک برای کسب‌وکارها و دارایی‌های ارزشمند خود حفظ کند.» گفت این امکان وجود دارد.

کوستوروس تاکید کرد که SVB Capital و SVB Securities تحت تیم های مستقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد.نویسنده: Ciaran Lyons

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا