اخبار ارز دیجیتال

مخلوط کردن SVB به بانک SVC هند نیاز دارد تا اخطار شفاف سازی صادر کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شباهت‌های شکل‌های کوتاه شده دو بانک (بانک SVB و SVC) باعث سردرگمی اقلیتی از شهروندان هندی شد که نگرانی‌هایی را در مورد بانک مستقر در بمبئی مطرح کردند.

موج شوک ناشی از فروپاشی بانک سیلیکون ولی (SVB) شرکت های بی شماری از جمله بانک های هندی غیر مرتبط با موسسه بانکی مستقر در کالیفرنیا را تحت تاثیر قرار داده است.

مدت کوتاهی پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر تعطیلی قریب‌الوقوع SVB در ۱۰ مارس، وحشت در سراسر جهان گسترش یافت زیرا سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با یکی از بزرگترین بانک‌های ایالات متحده آینده نامعلومی را نشان می‌داد. اما یک بانک تعاونی ۱۱۶ ساله مستقر در بمبئی – بانک تعاونی Shamrao Vithal (بانک SVC) – در آتش متقابل گرفتار شد.

شباهت‌های کوتاه‌نویسی این دو بانک (بانک SVB و SVC) باعث سردرگمی اقلیتی از شهروندان هندی شد که آنها نگرانی‌هایی را در مورد بانک‌های هندی مطرح کردند.

برای روشن شدن همه تردیدها، بانک SVC اعلام کرده است که از بانک آمریکایی که در حال حاضر توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) کنترل می شود، فاصله می گیرد. در این بیانیه آمده است:

“بانک SVC هیچ وابستگی به بانک سیلیکون ولی مستقر در کالیفرنیا (SVB) ندارد. بانک SVC این حق را برای خود محفوظ می دارد که اقدام قانونی لازم را علیه شایعه سازانی که به وجهه برند آن آسیب می زنند، انجام دهد.”

علاوه بر این، بانک هندی به اعضا، مشتریان و سهامداران خود توصیه کرده است که از شایعات تعطیلی مداوم خودداری کنند. این اطلاعیه همچنین سودآوری این بانک را در سال گذشته فاش کرد.

مربوط: فروپاشی بانک سیلیکون ولی: هر چیزی که تا به حال اتفاق افتاده است

در ۱۳ مارس، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، برنامه خود را برای کمک به بانک های سنتی شکست خورده، SVB، و امضاکنندگان «بدون هیچ هزینه ای برای مالیات دهندگان» اعلام کرد.

در همین حال، یکی از دنبال کنندگان بایدن در توییتر تاکید کرد: “هر کاری که انجام می دهید یا لمس می کنید هزینه مالیات دهندگان است!”نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا