اخبار ارز دیجیتال

کیف پول مشکوک جاستین سان ۲۵۹ میلیون دلار در اتریوم دریافت کرد: جزئیات

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول بزرگ، بازار ارزهای دیجیتال پس از یک سری تراکنش‌های بزرگ مملو از حدس و گمان است. متصل به کیف پولی که مشکوک به ارتباط با بنیانگذار ترون جاستین سان است. بر اساس یک توییت توسط پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، کیف پول مورد نظر سرمایه گذاری قابل توجهی در اتریوم (ETH) انجام داد و در مجموع ۹۱,۳۱۶ ETH به ارزش تقریبی ۲۵۹.۱ میلیون دلار خریداری کرد.

این سری از تراکنش ها با سپرده سنگین ۹۰ میلیون USDT (Tether) به صرافی محبوب ارزهای دیجیتال Binance آغاز شد. به دنبال، نهنگ این کیف پول که با آدرس «0x7a95» شناسایی شد، مقدار قابل توجهی از بایننس برداشت کرد و ۱۰۱۳۶ ETH (29.76 میلیون دلار) و ۴۰ میلیون USDT دریافت کرد. حرکت چنین حجم زیادی از ارزهای دیجیتال منجر به گمانه زنی های گسترده در مورد صاحب کیف و اهداف او شد.

تحرک جاستین سان

اگر جاستین سان واقعاً پشت این تراکنش ها باشد، این ممکن است نشان دهنده افزایش علاقه به اتریوم، یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار باشد. این حرکت به ویژه با توجه به شهرت سان در جامعه ارزهای دیجیتال و نقش او به عنوان بنیانگذار ترون، یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین که اغلب به عنوان رقیب اتریوم در نظر گرفته می شود، قابل توجه است.

قیمت فعلی بازار اتریوم می ایستد این قیمت در ۲۹۱۶ دلار است که نشان دهنده افزایش اندک ۰.۱۷٪ در ۲۴ ساعت گذشته است. علاوه بر این، اتریوم افزایش قابل توجهی در ارزش ثبت کرده است و در ۳۰ روز گذشته ۱۷.۶۵ درصد افزایش یافته است. حجم تراکنش‌های اتریوم نیز افزایش یافت و ۴۲.۲۱ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۲۱,۵۸۹,۲۳۲,۵۱۳ دلار رسید.

این حرکت به دنبال یکی دیگر از حرکت های تیتر ساز اخیر توسط جاستین سان صورت می گیرد. گرفتار با انتقال هنگفت ۵۰۰ میلیون دلاری. در این معامله، مبلغ خیره کننده ۶۴۲.۰۶ میلیون دلار USDT به JustLend، یک پلتفرم وام غیرمتمرکز منتقل شد. اگرچه منبع این معامله فاش نشده است، اما گمان می رود که با Sun مرتبط باشد.

پیامدهای این تحولات متنوع است. اول، آنها بر افزایش ارتباطات بین بازیگران اصلی در صنعت ارزهای دیجیتال و پویایی گسترده تر بازار تأکید می کنند. علاوه بر این، چنین سرمایه گذاری های قابل توجهی در اتریوم توسط شخصی مانند جاستین سان می تواند نشان دهنده تغییر در احساسات بازار یا موقعیت استراتژیک در صنعت کریپتو باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا