🚨 اخبار ارز دیجیتال

SushiSwap سه DAO در پاناما و کیمن در بازسازی ایجاد می کند

این پیشنهاد ۱۰۰ درصد آرا را دریافت کرد و بنیاد DAO، بنیاد پاناما و شرکت پاناما تأسیس شدند.

Sushi DAO، سازمان غیرمتمرکز مستقلی که پشت صرافی رمزارز SushiSwap قرار دارد، در تاریخ ۲۶ اکتبر یک تجدید ساختار قانونی را برای ایجاد سه نهاد غیرمتمرکز جدید تصویب کرد که انعطاف‌پذیری بیشتری را برای عملیات خود ارائه می‌دهد.

با ۱۰۰٪ آرا موافق، این پیشنهاد بنیاد DAO، بنیاد پاناما و شرکت پاناما را ایجاد کرد که هر کدام هدف متفاوتی را دنبال می کنند.

در میان چیزهای دیگر، بنیاد DAO قادر به مدیریت امور مالی، کمک های مالی و فرآیندهای حاکمیت زنجیره ای، تسهیل پیشنهادات و رای گیری خواهد بود. بنیاد پاناما پروتکل سوشی موجود (شامل قراردادهای هوشمند مربوط به AMM/ Orderbook، Kashi و staking) را مدیریت خواهد کرد. در نهایت، شرکت پاناما لایه رابط کاربری گرافیکی (انتهای جلو) پروتکل را اجرا می کند.

با توجه به توضیحات Preposition، انتظار می رود روند راه اندازی ساختار موجودیت چهار هفته طول بکشد. به گفته سوشی، “هدف ساختار و چارچوب موجودیت این است که سوشی ریسک را کاهش دهد و در عین حال حداکثر انعطاف پذیری را در هر جهتی که DAO و حاکمیت بروند، ارائه دهد.”

این اقدام در حالی صورت می گیرد که مقامات ایالات متحده و اتحادیه اروپا به کار بر روی چارچوبی برای تنظیم دارایی های دیجیتال ادامه می دهند. شرکت کنندگان در تالار گفتگو موافق بودند که ساختار قانونی لازم است، اما کشور و مدل انتخاب شده را زیر سوال بردند. همانطور که در یک سری نظرات طولانی توسط کاربری به نام Daimon بیان شده است:

کشوری را انتخاب نکنید که دائماً در خطر سقوط سیاسی، سقوط مالی، کودتای نظامی یا کمک مالی آمریکای شمالی باشد. کشوری که در را پیدا کند، مجبور خواهی شد با عجله از سالن خروج عبور کنی و به خروجی ضربه بزنی.”

در ۱۳ اکتبر، جان هیکنلوپر، سناتور کلرادو، نامه‌ای به گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارسال کرد که شامل شناسایی ارزهای دیجیتالی است که باید در نظر گرفته شوند. او خواستار ایجاد «قوانین روشن» برای بازار ارزهای دیجیتال شد. ایجاد دستورالعمل‌های ثبت برای اوراق بهادار، بسترهای معاملاتی، و «تعیین افشای اطلاعات لازم برای آگاهی سرمایه‌گذاران».

SEC توانایی خود را برای رسیدگی به پرونده های تخصصی برای صادرکنندگان در ماه سپتامبر با اضافه شدن دفتر دارایی های رمزنگاری که منحصراً در برنامه ها و خدمات دارایی های رمزنگاری تخصص دارد، تقویت کرد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا