اخبار ارز دیجیتال

جمع‌آوری کننده DEX جدید SushiSwap “10 برابر سهم بازار ما” خواهد بود – سرآشپز

نقشه راه SushiSwap برای سال آینده شامل توسعه یک DEX Aggregator، یک انکوباتور غیرمتمرکز و “چند پروژه مخفی کاری” است.

تنها یک ماه پس از هشدار وزارت خزانه داری در مورد “کسری هنگفت”، مدیرعامل صرافی غیرمتمرکز (DEX) SushiSwap می گوید که قصد دارد تا سال ۲۰۲۳ سهم بازار خود را “۱۰ برابر” کند. ما برخی از به روز رسانی های برنامه ریزی شده را برای این پلتفرم به اشتراک گذاشته ایم.

جرد گری، مدیر عامل سوشی، برنامه‌های پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) را در یک پست متوسط ​​در ۱۶ ژانویه، با تمرکز بر پشته محصول مطابق با برنامه‌های قبلی برای پایدارتر کردن سوشی توضیح داد.

سوشی حدود ۲ درصد از بازار AMM و ۰ درصد از بازار تجمیع را در اختیار دارد. با اجرای چشم انداز خود، قصد داریم تا سال ۲۰۲۳ سهم بازار خود را ۱۰ برابر افزایش دهیم.

برنامه‌های جدید اعلام‌شده شامل مجموعه جمع‌آوری DEX است که در سه ماهه اول راه‌اندازی می‌شود و یک «انکوباتور غیرمتمرکز» روی کارت در سال ۲۰۲۳.

گری گفت که تجمیع کننده آتی DEX – ابزاری که به کاربران امکان دسترسی به پروتکل های مختلف DeFi را می دهد – در سال گذشته در “حالت مخفی کاری” ساخته شده است که بخشی از طرحی برای ارتقای مقیاس پذیری و پایداری کسب و کار است. گفت که این یک بخش است.

گری همچنین Sushi Studios را متصور بود، یک انکوباتور به اصطلاح غیرمتمرکز که به سوشی کمک می‌کرد تا پروژه‌های خود سرمایه‌گذاری را برای “حمایت از رشد اکوسیستم بدون فشار بر مالی DAO” راه اندازی کند.

او افزود که “چند محصول مخفی کاری” در حال حاضر در حال توسعه هستند و انتظار می رود بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) Shoyu که مدت ها در انتظار آن بودیم در Q1 و یک پلت فرم دائمی DEX راه اندازی شود.

محصولات بیشتر پس از یک پیشنهاد حکومتی در ۶ دسامبر که توسط گری ارائه شد نشان داد که وضعیت مالی سوشی تنها یک سال و نیم از باند فرودگاه باقی مانده است که “دوام کسب و کار سوشی را تهدید می کند.” من شروع به تقاضا کردم.

در ۱۱ دسامبر، گری گفت که DEX ها ۳۰ میلیون دلار در ۱۲ ماه گذشته به دلیل مشوق های ارائه دهنده نقدینگی (LP) ضرر کرده اند.

در اواخر همان ماه، او پیشنهادی را برای طراحی مجدد نماد سوشی سوآپ (SUSHI) برای تقویت ذخایر مالی سوشی ارائه کرد.

در آخرین پست خود، گری تایید کرد که “اقداماتی را برای ایمن سازی باند فرودگاه برای عملیات های چند ساله انجام داده است.”

مربوط: همانطور که DEX با مشکل مواجه است، رویکردهای جدید امید را شعله ور می کند

در مورد دیگر برنامه های سوشی در سال ۲۰۲۳، این پلتفرم همچنین داشبورد حاکمیتی ایجاد خواهد کرد و بر تجربه کاربر تمرکز خواهد کرد.

داشبورد بودجه سوشی، کیف پول‌های ارز دیجیتال برای هر پروژه و نتایج حسابرسی هزینه‌های مالی را نشان می‌دهد.

گری گفت: «در نهایت، ما نقدینگی عمیق، قیمت‌گذاری بهینه، توکنومیک پایدار، یک پلتفرم آسان برای استفاده را ارائه می‌دهیم و شما را در هر چیزی که می‌سازیم در اولویت قرار می‌دهیم.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا