اخبار ارز دیجیتال

SushiSwap انتقال ۱۰۰٪ کارمزد، ۱۰.۹ میلیون پیشنهاد SUSHI Clawback

۱۰۰٪ کارمزد تراکنش های پلت فرم بلافاصله برای نگهداری و هزینه ها به خزانه SushiSwap هدایت می شود.

بر اساس یک پیشنهاد حاکمیتی که در ۲۳ ژانویه تصویب شد، صرافی غیرمتمرکز (DEX) SushiSwap فوراً ۱۰۰٪ کارمزدهای معاملاتی روی پلتفرم خود را برای یک سال بهره برداری و نگهداری به وزارت دارایی هدایت می کند. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که جرد گری، مدیر عامل شرکت، به صرافی گفت که علیرغم کاهش هزینه‌های عملیاتی سالانه از ۹ میلیون دلار به ۵ میلیون دلار در بحبوحه زمستان کریپتو، «یک باند مالی ۱.۵ ساله دارد». این پس از هشدار انجام شد که فقط یک جاده وجود دارد. ترک کرد.

“حرکات به خزانه داری به شکل ۵۰% ETH و ۵۰% USDC خواهد بود که پیش بینی می شود در صورت تصویب این پیشنهاد، تا ۶ میلیون دلار در سال آینده به ارمغان بیاورد.”

در پیشنهاد دیگری که در همان روز به تصویب رسید، ۹۹.۸۵ درصد از رای دهندگان ۱۰،۹۳۶،۲۸۴ توکن سوشی مطالبه نشده (۱۴.۸ میلیون دلار) را که در راه اندازی DEX در سال ۲۰۲۰ به ارائه دهندگان نقدینگی اولیه داده شده بود، «کلاوب» می کردند. من تصمیم گرفتم که جوایزی برای کاربران SushiSwap که نقدینگی معاملاتی را ارائه می‌کردند، در دسترس بود. تقریباً ۲ سال برای جایگزینی از اوت ۲۰۲۰ تا فوریه ۲۰۲۱ قابل پرداخت بود. برخی از کاربران ادعا می کنند که “مردم این سوشی ها را به درستی به دست آورده اند” و ادعاهای آنها در مورد این دارایی ها را نباید رد کرد. برخی دیگر گفتند که از Clawback به عنوان “یک SUSHI بت که می تواند بهتر استفاده شود” حمایت می کنند.

SushiSwap، ششمین DEX بزرگ در حجم معاملات ۲۴ ساعته، به شدت تحت تاثیر رکود بازار ارزهای دیجیتال و مشکلات مناسب بازار محصول قرار گرفته است. دسامبر گذشته، کوین تلگراف گزارش داد که نرخ‌های انتشار توکن «ناپایدار» باعث شده است که DEX‌ها در عرض ۱۲ ماه ۳۰ میلیون دلار را از دست بدهند، فقط از مشوق‌های ارائه‌دهندگان نقدینگی. در نتیجه، DEX اکنون به دنبال اصلاح مدل توکنومیک خود است.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا