اخبار ارز دیجیتال

رئیس Sushiswap می گوید تنها ۱.۵ سال از باند مالی باقی مانده است

DEX در حال حاضر سالانه ۵ میلیون دلار هزینه برای فعالیت دارد.

بر اساس یک پیشنهاد جدید به تاریخ ۶ دسامبر، جارد گری، مدیر عامل سوشیسواپ غیرمتمرکز صرافی (SUSHI)، گفت که این پروژه کمتر از ۱.۵ سال برای وزارت خزانه داری باقی مانده است و افزود که می تواند منجر به “کسری خزانه داری بزرگ” شود. به گفته گری، هزینه های عملیاتی سالانه Sushiswap در ماه اکتبر حدود ۹ میلیون دلار بود و از آن زمان به حدود ۵ میلیون دلار کاهش یافته است.

ما با مذاکره مجدد در مورد قراردادهای زیرساختی، کاهش وابستگی های زائد یا کم کارکرد، و مسدود کردن بودجه های غیر حیاتی پرسنل و زیرساخت ها، صرفه جویی را ممکن کرده ایم.»

برای اصلاح این وضعیت، گری پیشنهاد کرد که “Kanpai” Sushiswap، یا میزان کارمزدهایی که به خزانه ملی منتقل می شود، به ۱۰۰٪ “برای یک سال یا تا زمانی که توکنومیک های جدید اجرا شوند” تنظیم شود. این معمولاً به ضرر سهامداران SUSHI است که در ازای قفل کردن توکن‌های خود، پاداش‌های کارمزد معاملات و پروتکل دریافت می‌کنند. علاوه بر این، گری توضیح داد که چرا استفاده از توکن های SUSHI برای پوشش هزینه ها عملی نیست.

با این حال، همانطور که قبلاً ذکر شد، سوشی در حال حاضر دارای یک عرضه توکن تقریباً کاملاً توزیع شده است و هنوز از این فرصت برای تنوع بخشیدن به امور مالی خود و تأمین نقدینگی لازم برای عملیات در حال انجام استفاده نکرده است.»

در ادامه، گری خواستار اجرای «یک مدل توکن کل‌نگر است که بازسازی خزانه‌داری را امکان‌پذیر می‌سازد و برای همه ذینفعان ارزش ارائه می‌کند و در عین حال مسئولیت مالی را که صرفاً توسط پروتکل تحمل می‌شود کاهش می‌دهد». مدیرعامل سپس هشدار داد که اجرای چنین اقداماتی “زمان می برد” و ممکن است تا سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ آنلاین نشود. ارزش های سال گذشته این صرافی در حال حاضر با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۲ میلیون دلار به عنوان دهمین صرافی غیرمتمرکز پرطرفدار است.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا