اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل SushiSwap فاش کرد که DEX امسال ۳۰ میلیون دلار از مشوق های LP را از دست داده است

جرد گری، مدیر عامل شرکت، گفت: «در نهایت، ما باید مدل کسب و کار خود را تقویت کنیم تا حجم مبادله بیشتری تولید کنیم و کارمزد بیشتری ایجاد کنیم.

با توجه به توییتر جدید موقعیت صرافی غیرمتمرکز جارد گری (DEX) مدیر عامل SushiSwap طی ۱۲ ماه گذشته ۳۰ میلیون دلار به دلیل مشوق های ارائه دهنده نقدینگی (LP) از دست داده است. همانطور که گری توضیح داد، SushiSwap در حال حاضر از یک استراتژی انتشار مبتنی بر توکن برای ایجاد انگیزه در LP ها استفاده می کند، اما نرخ های فعلی “ناپایدار” هستند.

ما به Flipside دستور داده‌ایم تا داشبوردی برای نمایش این نتایج ایجاد کند که توسط EOY در دسترس خواهد بود.

در حرکت رو به جلو، گری قصد دارد تا توکنومیک SushiSwap را مجدداً کار کند، اطمینان حاصل کند که LP ها توسط انتشار یارانه دریافت نمی شوند و کل مدل نقدینگی بوت استرپ در صرافی ها را دوباره طراحی کند. یکی از مدیران DEX نوشت: “در سه ماهه اول ۲۰۲۳، حجم مبادله را افزایش خواهیم داد و نوآوری هایی را برای اولویت بندی TVL به ارمغان خواهیم آورد. همانطور که LP ها تجربه مبادله سودآورتری را تجربه می کنند، دیگران به سوشی می روند. ما نیاز داریم.”

آقای گری همچنین توجه خود را به ترویج پیشنهاد حکومتی “کانپای” معطوف کرد. این کار هزینه های پروتکل تراکنش را که به عنوان پاداش از سهامداران SUSHI به دست می آید به وزارت دارایی SushiSwap هدایت می کند. پیش از این، گری فاش کرد که خزانه داری SushiSwap تنها ۱.۵ سال از باند فرودگاه باقی مانده است.

“به بیان ساده، [Kanpai] این به پروتکل اجازه می‌دهد تا ذخایر نقدی خود را بازسازی کند تا به پرداخت دستمزدهای رقابتی ادامه دهد، زیرساخت‌های حیاتی را بپردازد، و منابع مالی خود را با وجوه جمع‌آوری‌شده در جفت‌های پایه از دارایی‌ها مانند ETH، استیبل کوین‌ها و غیره متنوع کند. بله، Kanpai یک راه‌حل موقت است. ”

عجیب است که گری در مورد طراحی SushiSwap جدید تاکنون مبهم باقی مانده است و “شفافیت مالی کامل را با انتشار داشبورد عمومی DAO و فعالیت های مالی” در سه ماهه اول ۲۰۲۳ ارائه می دهد. می گوید که این کار را خواهد کرد. جواب داد:

ما به طور گسترده در مورد Sushi Discord، تماس‌های اجتماعی، AMA و غیره بحث کرده‌ایم. وایت پیپر رسمی توسط EOY منتشر شده است. در آن زمان. “نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا