🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل SushiSwap Tokennomics جدیدی را برای نقدینگی و تمرکززدایی پیشنهاد می‌کند

توکنومیک های جدید برای تسهیل نقدینگی پلتفرم و تمرکززدایی در نظر گرفته شده است و به SushiSwap اجازه می دهد تا به عملیات خود ادامه دهد.

جارد گری، مدیر عامل صرافی غیرمتمرکز Sushiswap، بر اساس پیشنهادی که در ۳۰ دسامبر در انجمن های سوشی معرفی شد، قصد دارد تا توکنومیک توکن SUSHI را دوباره طراحی کند.

به عنوان بخشی از مدل جدید توکنومیک پیشنهادی، یک ردیف قفل شده برای پاداش‌های مبتنی بر انتشار، همراه با مکانیزم سوزاندن توکن و یک قفل نقدینگی برای حمایت از قیمت، معرفی خواهد شد. هدف توکننومیکس جدید تقویت «ذخایر مالی برای اطمینان از ادامه عملیات و توسعه» و همچنین ارتقای نقدینگی و تمرکززدایی پلت فرم است.

در مدل پیشنهادی، ارائه‌دهندگان نقدینگی (LPs) 0.05 درصد از درآمد کارمزد سوآپ را دریافت می‌کنند و استخرهای با حجم بالا بیشترین سهم را دریافت می‌کنند. LP ها همچنین می توانند نقدینگی را قفل کنند تا پاداش های مبتنی بر انتشار افزایش یافته را به دست آورند. با این حال، اگر قبل از بلوغ برداشته شود، پاداش ضبط و سوزانده می شود.

همچنین، SUSHI سهامدار (xSUSHI) سهمی از درآمد کمیسیون دریافت نخواهد کرد، اما پاداش‌های مبتنی بر انتشار در توکن‌های SUSHI پرداخت می‌شود. ردیف‌های قفل زمانی برای تعیین پاداش‌های مبتنی بر انتشار استفاده می‌شوند، با قفل‌های زمانی طولانی‌تر، پاداش‌های بیشتری را به همراه دارند. برداشت‌های قبل از انقضای قفل زمانی مجاز است، اما پاداش‌ها ضبط و سوزانده می‌شوند.

صرافی غیرمتمرکز با استفاده از درصد متغیر ۰.۰۵% کارمزد مبادله، توکن های SUSHI را بازخرید و می سوزاند. درصد بر اساس کل سطح قفل زمان انتخاب شده تغییر می کند. در پیشنهاد خود به موارد زیر توجه کنید:

اگرچه قفل‌های زمانی پس از سررسید پرداخت می‌شوند، اما اثر کاهش‌دهنده قابل‌توجهی بر عرضه دارند، زیرا مقادیر زیادی از وثیقه قبل از سررسید آزاد می‌شود و سوخت در «زمان واقعی» رخ می‌دهد. ”

طراحی مجدد tokennomics پس از آن صورت گرفت که SushiSwap به خزانه داری فاش کرد که کمتر از یک سال و نیم از باند فرودگاه باقی مانده است. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Sushiswap به دلیل استراتژی انتشار گازهای گلخانه ای مبتنی بر توکن، ۳۰ میلیون دلار ضرر در مشوق های LP در ۱۲ ماه گذشته تجربه کرده است، که این شرکت را بر آن داشت تا یک مدل جدید توکنومیک را معرفی کند.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا