اخبار ارز دیجیتال

نهنگ اتریوم که به طرز شگفت انگیزی در حال افزایش است، یک حرکت غیرمنتظره در بیت کوین استاش ایجاد کرد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش قابل توجه وقایع، بازار ارزهای دیجیتال شاهد حرکت بی‌سابقه‌ای از سوی نهنگ اتریوم بود که تصمیم شگفت‌انگیزی برای تخلیه دارایی‌های بیت کوین خود (WBTC) به نفع اتریوم (ETH) گرفت.

این مانور غیرمنتظره باعث شد تا جامعه ارزهای دیجیتال با حدس و گمان ها سر و صدا کند. بیت کوین پیچیده (WBTC) قدرت بیت کوین را با انعطاف پذیری توکن ERC20 ارائه می دهد.

با توجه به این زنجیره نگاهWhale ابتدا ۱۳۰ WBTC از Aave به ارزش ۶.۷۳ میلیون دلار وام گرفت و آن را با ۲۳۲۳ ETH مبادله کرد. نهنگ مورد بحث از ۱۰ ژانویه، زمانی که بیت کوین ETF راه اندازی شد، مدت زیادی است که در نرخ تبادل ETH/BTC قرار دارد.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای گزارش داد که نهنگ در مجموع ۱۷۳۱ WBTC از Aave به ارزش ۸۲.۶۵ میلیون دلار وام گرفت و آن را با ۳۱۴۱۶ ETH مبادله کرد.

تصمیم برای حرکت به سمت اتریوم نشان می دهد که این نهنگ در مقایسه با بیت کوین پتانسیل رشد بیشتری دارد و در اتریوم بازگشته است. بسیاری این حرکت را به عنوان یک سیگنال صعودی برای قیمت اتریوم تفسیر کردند.

اتریوم نسبت به دیروز ۰.۷۴ درصد افزایش یافته و به ۲۹۳۳ دلار رسیده است و از ابتدای ماه تاکنون ۲۸ درصد رشد داشته است. تحلیلگران بر این باورند که ETH می تواند حتی بالاتر هم افزایش یابد.

بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر CryptoQuant، اتریوم افزایش گسترده ای را در بهره باز تجربه کرد که همزمان با روند صعودی قیمت بود و به بالاترین سطح خود از جولای ۲۰۲۲ رسید. این افزایش نشان دهنده اطمینان تداوم معامله گران آتی به رالی فعلی اتریوم است.

کمتر از یک ماه دیگر تا توسعه دهندگان اتریوم برای انتشار ارتقاء مورد انتظار Dencun به شبکه اصلی اتریوم فاصله داریم.

توسعه دهندگان اتریوم ۱۳ مارس را به عنوان تاریخ هدف برای ارتقاء Dencun تعیین کرده اند. این ارتقاء «پرتو-دانک‌شاردینگ» را برای بلاک چین اثبات سهام اعمال می‌کند.

این ارتقاء وعده کاهش هزینه های در دسترس بودن داده ها و حل مشکلات مقیاس بندی را می دهد. به طور خلاصه، انتظار می‌رود اتریوم سریع‌تر و ارزان‌تر ساخته شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا