اخبار ارز دیجیتال

Surojit Chatterjee 249315 سهم از سهام Coinbase را پس از ترک شرکت حفظ می کند.

مدیر ارشد محصول سابق پس از کناره گیری از نقش قبلی خود در بورس، یک بسته بازنشستگی مناسب دریافت خواهد کرد.

Surojit Chatterjee، مدیر ارشد سابق محصولات Coinbase، پس از تکمیل فروش سهام تخمینی ۱۰۵ میلیون دلاری، در ۳ فوریه رسما شرکت را ترک خواهد کرد.

طبق اطلاعات افشا شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Chatterjee همچنین دارای ۲۴۹,۳۱۵ سهم از سهام Coinbase است. در زمان انتشار این مقاله، ارزش سهام کوین بیس توسط گوگل فایننس به ازای هر سهم ۵۴.۲۸ دلار بود.

Chatterjee در فوریه ۲۰۲۰ از Google به Coinbase پیوست و کمتر از ۱ میلیون دلار در سال درآمد داشت. به منظور قدردانی از کمک های Chatterjee به شرکت، Coinbase و Chatterjee قرارداد جدایی منعقد کرده اند که شامل یک بسته جدایی و یک قرارداد مشاوره است که بر اساس آن او خدمات مشاوره ای را از ۴ فوریه تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد.

در افشای اطلاعاتی که Coinbase در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده است، Chatterjee «پرداخت یکجای منطبق با سیاست‌های تغییر کنترل و بازنشستگی موجود را که پرداخت‌ها و مزایا را به افسران اجرایی پس از پایان کار واجد شرایط خاص ارائه می‌کند» پرداخت کرده است. علاوه بر این، Chatterjee “به مدت ده ماه از ماه جدایی تحت پوشش COBRA تحت پوشش بیمه درمانی خواهد بود.” در پرداخت پایان خدمت آمده است: “آقای چترجی جدایی را لغو نکرده و از هرگونه ادعایی به نفع شرکت چشم پوشی کرده است.”

چاترجی در یک پست لینکدین که خروج خود از کوین بیس را اعلام کرد، گفت:

من مشتاقانه منتظر ادامه نقش خود به عنوان مشاور برایان و مدیریت در ادامه کار دشوار اما مهم ایجاد آزادی مالی بیشتر و ایجاد اینترنت بهتر برای همه هستم.

مطالب مرتبط: Coinbase هزینه ها را کاهش می دهد، تکرارها را افزایش می دهد، اما سود همچنان با چالش هایی همراه است: تحلیلگر

کوین بیس همچنان در شرایط فعلی بازار با چالش هایی مواجه است. در ۱۸ ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که کوین بیس به فعالیت خود در ژاپن پایان داده است و به دلیل شرایط بازار، عملیات خود را در ژاپن به طور کامل بررسی خواهد کرد.

در نتیجه، تمام مشتریان کوین‌بیس ژاپن می‌توانند دارایی‌های فیات و کریپتو خود را تا ۱۶ فوریه از این پلتفرم خارج کنند. پس از ۱۷ فوریه، تمام دارایی‌های ارز دیجیتال باقی‌مانده توسط مشتریان Coinbase ژاپن به ین ژاپن تبدیل می‌شود.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا