اخبار ارز دیجیتال

Super Bowl ارتش بیت کوین را ناامید کرد، راه حل به طور ناگهانی ظاهر شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

باب لوکاس، تاجر ارزهای دیجیتال، توییتی منتشر کرد که نشان می‌دهد چرا بیت‌کوین هنوز زود است.

از آنجایی که Super Bowl LVIII در حال حاضر در جریان است و همه در حال تماشای آن هستند، معامله گر فوق به عدم وجود تبلیغات کامل برای بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر اشاره کرد. او معتقد است که این دلیل دیگری است برای اینکه فکر کنیم پذیرش و آگاهی بیت کوین و کریپتو هنوز در مراحل اولیه است.

اما “فاجعه” به طور غیرمنتظره ای توسط بنیانگذار و مدیر عامل سابق توییتر جک دورسی نجات یافت. او که یک ماکسیمالیست بیت کوین بود، با پوشیدن تی شرت “ساتوشی” در سوپر باول شرکت کرد. عکس‌هایی از او در حال تماشای مسابقه با حالتی کمی حوصله و پوشیدن آن تی شرت در کریپتو توییتر منتشر شد. بنابراین جک دورسی به عنوان یک بیلبورد با تبلیغات بیت کوین روی آن عمل کرد.

جالب اینجاست که ایلان ماسک در همان رویداد ورزشی سال گذشته با پوشیدن یک تی شرت با طلسم Dogecoin بر روی آن شرکت کرد. شاید دورسی تصمیم گرفته است از ماسک الگو بگیرد.

اسنودن و کیوساکی بیت کوین را به Super Bowl ترجیح می دهند

اوایل امروز، ادوارد اسنودن، افشاگر مشهور در توییتی اعلام کرد که در حال تماشای نمودار بیت کوین است در حالی که بقیه در حال تماشای Super Bowl هستند. این اتفاق زمانی رخ داد که ارز دیجیتال پرچمدار جهان دوباره سطح ۴۸۰۰۰ دلار را به دست آورد.

امروز بیت کوین کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت ۴۷۹۴۴ دلار در حال تغییر است. با این حال، قبل از این بازگشت، بیت کوین با ۴۸۱۵۸ دلار بسته شد که بالاترین بسته شدن هفتگی آن از دسامبر ۲۰۲۱ است.

اسنودن به دلیل پشتیبانی قوی از بیت کوین معروف است. اوایل سال جاری، جیمی دیمون، رئیس بانک جی پی مورگان را به دلیل انتقاد شدید از بیت کوین که دیمون در جریان مجمع اقتصادی سالانه داووس در ژانویه منتشر کرد، مورد انتقاد قرار داد.

او تنها تأثیرگذار نبود که بیت‌کوین را جالب‌تر از Super Bowl یافت. در آخر هفته، رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» نیز در توییت خود از بیت کوین حمایت کرد و به Super Bowl اشاره کرد.

کیوساکی فروپاشی قریب الوقوع امپراتوری ایالات متحده را مانند فروپاشی امپراتوری روم پیش بینی کرد. گورو مالی همچنین Super Bowl را به بازی های گلادیاتوری تشبیه کرد که در آن امپراتوران روم توجه شهروندان را از مشکلات عمده اقتصادی پیش روی امپراتوری منحرف می کردند. او از کاربران خواست به جای شرط بندی روی بازی بیت کوین بخرند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا