اخبار ارز دیجیتال

SuiToken با وجود رد اتهامات “بی اساس” برای بازیابی تلاش می کند

قیمت توکن های SUI به دنبال ادعاهای دستکاری عرضه توسط تنظیم کننده های کره جنوبی به شدت کاهش یافت.

توکن SUI بومی Sui پس از افت بیش از ۹ درصدی به دنبال ادعاهایی از سوی تنظیم‌کننده‌های کره جنوبی مبنی بر متهم کردن بنیاد سوئی به دستکاری عرضه توکن به نفع خود، در تلاش است تا موقعیت خود را به دست آورد.

توکن SUI پس از سقوط از ۰.۴۱ دلار در ۱۶ اکتبر به ۰.۳۷ دلار در ۱۸ اکتبر، در ۲۴ ساعت گذشته اندکی کمتر از ۱٪ افزایش یافته است. طبق داده های CoinGecko، قیمت فعلی تنها در دو روز ۷ درصد کاهش یافته است.

قیمت توکن‌های SUI در بحبوحه ادعاها مبنی بر دستکاری عرضه در حال بهبود است. منبع: CoinGecko

بنیاد Sui، سازمانی که پشت بلاک چین لایه ۱ Sui قرار دارد، در پستی در ۱۸ اکتبر در X (توئیتر سابق) اتهامات دستکاری عرضه را محکوم کرد و آن را “بی اساس و از نظر مادی نادرست” خواند.

بنیاد سوئی گفت: «ما می خواهیم به برخی از نادرستی های گزارش شده امروز رسیدگی کنیم.

“اظهارات غیرمستند و از نظر مادی نادرست در مورد عرضه توکن های SUI باید مورد توجه قرار گیرد. پس از توزیع اولیه برنامه دسترسی به جامعه (CAP) هرگز حتی یک فروش توکن SUI توسط بنیاد صورت نگرفت.”

“برنامه عرضه دایره ای که در وب سایت عمومی بنیاد Sui نمایش داده می شود و از طریق نقاط پایانی API عمومی در دسترس است، دقیق است.”

پست قدرتمند بنیاد سوئی در پاسخ به گزارش‌های رسانه‌های خبری TechM و Blockmedia کره جنوبی مبنی بر اینکه رگولاتورهای این کشور تحقیقاتی را در مورد بنیاد Sui آغاز کرده‌اند، منتشر شد.

بر اساس گزارش‌ها، سرویس نظارت مالی کره (FSS) اعلام کرده است که به زودی تحقیقاتی را در مورد گردش توکن‌های Sui به دنبال ظن مین بیونگ-دئوک، قانونگذار حزب دموکرات کره آغاز خواهد کرد.

مربوط: کره جنوبی روی مقررات ارزهای دیجیتال OTC تمرکز می کند زیرا تراکنش های غیرقانونی به ۴ میلیارد دلار می رسد

نماینده مین ادعا کرد که بنیاد سوئی با قرار دادن سکه هایی که باید در گردش باقی می ماندند، سود پرداخت می کرد.

مین افزود: “در طی پنج ماه پس از ثبت شدن در فهرست، بیش از ۶۷ درصد کاهش یافته است. شرکت ناشر، بنیاد Sui، با شرط بندی (سپرده) مبلغ قفل شده برای خود سود به دست آورد و آن را فروخت تا تیراژ را افزایش دهد.” تا.

علاوه بر این، نماینده Min ادعا کرد که دلیل کاهش شدید توکن‌های Sui این بود که بنیاد “در مورد مقدار در گردش دروغ گفت.”

پس از فروپاشی اکوسیستم TeraMoney Do Kwon در می ۲۰۲۲، قانونگذاران کره جنوبی تلاش ها را برای تنظیم بهتر فعالیت ارزهای دیجیتال در این کشور افزایش می دهند. بنابراین، FSS انتظار دارد یک صورتحساب جامع مرتبط با ارزهای دیجیتال را در اوایل ژانویه معرفی کند. سال آینده.

Cointelegraph برای نظر بیشتر با بنیاد Sui تماس گرفت، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا