اخبار ارز دیجیتال

قیمت سوئی (SUI) به بالاترین حد خود رسید – پشت این رالی چیست؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Sui (SUI)، یک ستاره در حال ظهور در فضای ارزهای دیجیتال، اخیراً به بالاترین سطح خود رسیده است. برای رسیدن به قیمت چشمگیر ۱.۴۵ دلار. افزایش ارزش، ارزش بازار SUI را به بالای آستانه ۱.۵ میلیارد دلار رساند و آن را به عنوان پنجاه و یکمین دارایی دیجیتال بزرگ در بازار از نظر ارزش بازار قرار داد.

اگرچه قیمت فعلی در زمان نگارش این مقاله اندکی به ۱.۴۰ دلار کاهش یافته است، اما این ارز دیجیتال ۹.۲۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۱۱۷.۴۵ درصد در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است. افزایش قابل توجه ارزش SUI ارتباط نزدیکی با رشد قابل توجه اکوسیستم Sui دارد.

رشد اکوسیستم Sui

به طور خاص، Sui به یکی از ۱۵ بلاک چین برتر از نظر حجم تراکنش روزانه و حجم هفتگی تبدیل شده است. آخرین داده ها از DeFiLlama نشان می دهد Sui گفت که شبکه آن هفته گذشته افزایش چشمگیر ۸۲.۴۲ درصدی را در فعالیت معاملاتی صرافی غیرمتمرکز (DEX) تجربه کرد و معاملاتی به ارزش بیش از ۳۵۰ میلیون دلار را پردازش کرد.

علاوه بر این، ارزش کل دارایی های قفل شده تحت پروتکل Sui شاهد افزایش قابل توجهی بوده است. دفی لاما گزارش ها وی خاطرنشان کرد که ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه Sui پس از افزودن نزدیک به ۴۸ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته به تقریباً ۳۴۱ میلیون دلار افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش اعتماد و پذیرش در اکوسیستم است.

Sui به عنوان پلتفرم بلاک چین لایه ۱ و قرارداد هوشمند برجسته است که به دقت برای تسهیل مالکیت دارایی دیجیتال طراحی شده است. مدل شی محور آن که از ابتدا ساخته شده است، بر اساس زبان برنامه نویسی Move، اجرای موازی، دقت زیر ثانیه را تسهیل می کند و از مجموعه ای غنی از دارایی های زنجیره ای پشتیبانی می کند.

همانطور که سویی همچنان به راه خود در دنیای ارزهای دیجیتال ادامه می دهد، ناظران او را از نزدیک زیر نظر دارند. بهبودها برای تعیین اینکه آیا حرکت فعلی پایدار است یا خیر. واکنش بازار به نوآوری های فنی Sui و بیشتر روندهای ارزهای دیجیتال احتمالاً نقشی محوری در تعیین مسیر این دارایی دیجیتال در حال تکامل ایفا خواهد کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا