🚨 اخبار ارز دیجیتال

Sui Network لاگین گوگل، توییچ، فیسبوک را برای DApps راه اندازی کرد

Sui به صفوف در حال رشد شرکت‌های Web3 می‌پیوندد که به دنبال پذیرش کاربرانی هستند که اغلب در آستانه Web3 “به‌طور جبران ناپذیری گم می‌شوند”.

شبکه Sui، یک بلاک چین لایه ۱، گامی به سوی ساده‌سازی Web3 برمی‌دارد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون مدیریت کیف پول‌های ارز دیجیتال خارجی یا عبارات اولیه، در اپلیکیشن‌های مجهز به Sui ثبت‌نام کنند.

در یک بیانیه مطبوعاتی در ۱۳ سپتامبر، بنیاد Sui اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند با استفاده از جزئیات ورود به سیستم گوگل، فیس بوک، و توییچ به برنامه های غیرمتمرکز (DApps) از طریق ویژگی جدید zkLogin (ورود دانش صفر) وارد شوند. من آن را به اشتراک گذاشتم.

به جای پرداختن به کیف پول های دست و پا گیر Web3، کاربران می توانند به همان روشی که در سایر مناطق اینترنت به آن عادت کرده اند وارد سیستم شوند.

گرگ سیورونیس، مدیر عامل بنیاد سوئی مانی گفت: zkLogin با اجازه دادن به کاربران برای دسترسی به dApps با ورود به سیستم اجتماعی آشنا، مانع بزرگی را برای رساندن مزایای برنامه های مبتنی بر بلاک چین به میلیاردها کاربر اصلی برطرف می کند.

Onboarding مدت‌هاست که برای صنعت بلاک چین دردسرساز بوده است، زیرا کاربران جدید و باتجربه برای امضای تراکنش‌ها، مدیریت عبارات اولیه یا ارائه رشته‌های طولانی از کاراکترهایی که آنها را درک نمی‌کنند به منظور استفاده از DApp‌های خاص مشکل دارند. طیف وسیعی از مسائل قابلیت استفاده، مانند ضرورت.

Adeniyi Abiodun، یکی از بنیانگذاران و CPO آزمایشگاه Mysten، در بیانیه ای به این نگرانی پرداخت.

بسیاری از افرادی که زندگی روزمره‌شان از فناوری بلاک چین سود می‌برد، به‌طور جبران‌ناپذیری در آستان ما گم می‌شوند، و از نصب کیف پول Web3 و مدیریت عبارات اولیه ناامید شده‌اند.

Sui Foundation توضیح داد که ویژگی zkLogin به کاربران اجازه می دهد تا از توانایی حفظ حریم خصوصی و مالکیت برنامه های مبتنی بر بلاک چین بدون به خطر انداختن امنیت بهره مند شوند.

فناوری اثبات دانش صفر با این امکان کار می‌کند که به یک طرف اجازه می‌دهد صحت یک ادعا را بدون افشای هیچ اطلاعاتی فراتر از این واقعیت ساده که ادعا در واقع درست است، اثبات کند.

شرکت‌های دیگر در حال تلاش برای نصب Web3 هستند

اما بنیاد Sui در شکستن موانع پذیرش گسترده Web3 تنها نیست.

در ۲۸ آگوست، صرافی ارز دیجیتال DYOR یک پلتفرم شبیه به رسانه های اجتماعی را برای کاربران راه اندازی کرد تا با بازار غیرمتمرکز مالی (DeFi) تعامل داشته باشند، با هدف کاهش موانع قابلیت استفاده، که اغلب به عنوان جنبه های پیچیده بازار کریپتو تلقی می شوند. اعلام کرد که در حال حاضر چنین است. توسعه یک برنامه کاربردی

به طور مشابه، یک شرکت جدید بازی سازی Web3 به نام Moxy از رویکرد کمی متفاوت برای بازی های بلاک چین استفاده می کند تا گیمرها را وارد دنیای Web3 کند. به جای استفاده از اقتصاد بازی به گوش، موکسی یک پلتفرم ورزش های الکترونیکی مبتنی بر رقابت ایجاد کرده است که در آن بازیکنان می توانند با شرط بندی علیه یکدیگر ارزهای دیجیتال به دست آورند.

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در Onboarding، ظهور ربات‌های معاملاتی تلگرام مانند Unibot و BananaGun است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا توکن‌های جدید را استخراج کنند و ایردراپ‌ها را از داخل برنامه تلگرام شکار کنند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا