🚨 اخبار ارز دیجیتال

یک بازی کاشی ساده روزانه TX در Sui Network: Data Platform سر به فلک می کشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Sui 8192 یک بازی پازل کشویی کاشی است که در اکتبر ۲۰۲۲ منتشر شد و کاملاً زنجیره ای است. هر حرکت به عنوان یک تراکنش در شبکه Sui ثبت می شود.

یک بازی ساده بلاک چین پشت افزایش عظیم تراکنش های روزانه در شبکه Sui است، با یک پلت فرم داده حتی نشان می دهد که در فعالیت شبکه از سولانا پیشی گرفته است.

مشابه بازی محبوب پازل مبتنی بر مرورگر ۲۰۴۸ در سال ۲۰۱۴، Sui 8192 یک بازی کاشی کشویی است که در آن بازیکنان از کلیدهای جهت دار برای جابجایی و ترکیب کاشی ها استفاده می کنند تا زمانی که به ۸۱۹۲ کاشی برسند. اولین بار در اکتبر ۲۰۲۲ منتشر شد.

با توجه به پست وبلاگ بنیاد Sui در ۱۰ جولای، هر نمونه از بازی یک شی جدید، شبیه به ضرب NFT ها، ضرب می کند و هر حرکت در بازی به عنوان یک تراکنش ثبت می شود که نیاز به پرداخت برای بنزین دارد.

این بازی توسط Ethos Wallet، ارائه‌دهنده کیف پول Sui، ساخته شد تا اولین بازی کاملاً زنجیره‌ای Sui باشد. این منبع باز بود و قصد داشت به عنوان نمونه ای از نحوه تکامل برنامه ها در بلاک چین Sui باشد.

به ۲۰ میلیون تراکنش در روز رسید

یک پست اخیر در توییتر توسط ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Artemis حتی پیشنهاد کرد که این بازی به شبکه Sui اجازه می‌دهد در معاملات روزانه از Solana پیشی بگیرد.

طبق داده های آرتمیس، شبکه سوئی اخیراً از ۲۰ میلیون تراکنش فراتر رفته و از ۱۶ میلیون تراکنش سولانا در روز پیشی گرفته است، اما روش دیگری برای محاسبه تراکنش های روزانه شبکه سوئی وجود دارد.

این به این دلیل است که Artemis هنگام مقایسه آن با اتریوم و سایر زنجیره‌ها، بلوک‌های تراکنش Sui را می‌شمارد، نه تراکنش‌ها.

در همین حال، ابتکاری به نام Bullshark Quests توسط Mysten Labs نیز به عنوان تقویت کننده حرکت Sui دیده می شود. طی چند هفته آینده، دارندگان Bulshark: Sui 8192، Sui 8192، مطابق با به آزمایشگاه Misten بروید.

مربوط: پس از ارتقای Bedrock، تراکنش‌های شبکه خوش‌بینی ۶۷ درصد افزایش یافت

بازیکنان می توانند با سایر بازیکنان رقابت کنند و با انجام کارها و فعالیت ها، جوایزی در توکن های SUI کسب کنند. ۵ میلیون توکن به عنوان پاداش از سوی بنیاد سوئی ارائه خواهد شد.

Sui یک بلاک چین لایه ۱ است که در می ۲۰۲۳ راه اندازی شد و در آن زمان به عنوان “قاتل سولانا” تبلیغ می شد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت SUI با ۰.۵ درصد کاهش در روز به ۰.۶۷۸ دلار رسید.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست سولانا در مورد داده های معاملات روزانه پاسخ نداد.

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کویننویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا