اخبار ارز دیجیتال

“مقدار قابل توجهی” از دارایی های FTX به سرقت رفته یا مفقود شده – وکیل ورشکستگی

جیمز بروملی گفت: “ما فقط در مورد دارایی های رمزنگاری، دارایی های نقدی یا دارایی های فیزیکی صحبت نمی کنیم. ما همچنین در مورد اطلاعات صحبت می کنیم. اطلاعات اینجا یک دارایی است.”

جیمز بروملی، شریک شرکت حقوقی سالیوان و کرامول، که نماینده بدهکاران در روند ورشکستگی FTX در منطقه دلاور است، گفت که دارایی های این شرکت همچنان در معرض خطر حملات سایبری قرار دارد.

در جریان مستقیم روند ورشکستگی FTX Trading در ۲۲ نوامبر، بروملی اعلام کرد که جان ری، مدیر عامل جدید FTX، از یک فروپاشی عمومی بحث برانگیز جان سالم به در برده تا شرکت، باقی کارمندان و منابع مالی را به دست آورد. به گفته وکلای FTX، یک گروه اصلی از کارمندان برای اطمینان از ایمن بودن دارایی‌ها و حفظ سوابق در صرافی به کار خود ادامه می‌دهند، اما در نوامبر این شرکت برای فصل ۱۱ ثبت نام کرد. هکرها از ۱۱th تهدیدی را مطرح کرده‌اند.

بروملی گفت: “ما فقط در مورد دارایی های رمزنگاری، دارایی های نقدی یا دارایی های فیزیکی صحبت نمی کنیم. ما همچنین در مورد اطلاعات صحبت می کنیم. اطلاعات اینجا یک دارایی است.” “متاسفانه […] مقدار قابل توجهی از اموال به سرقت رفته یا مفقود شده است. ما هم در روز درخواست و هم روز بعد از آن متحمل حملات سایبری شدیم، و همانطور که قبلاً اشاره کردم، متخصصان بسیار ماهر را استخدام کردیم تا از ما در برابر هک محافظت کنند، اما حملات همچنان ادامه دارد. ”

به گفته وکلای خود، FTX از چندین شرکت حقوقی، امنیت سایبری و تجزیه و تحلیل بلاک چین، از جمله Chainalysis، به عنوان بخشی از این روند کمک گرفت، اما گفت که هویت خود را به دلیل نگرانی از اینکه هکرها از این اطلاعات سود می برند، فاش نمی کند.

یک مهاجم ناشناس قبلاً ۲۲۸۵۲۳ اتر (ETH) را از FTX در بحبوحه سقوط و ورشکستگی صرافی حذف کرده است و بعداً برخی از وجوه را به بیت کوین (BTC) تبدیل کرده است. از ۲۱ نوامبر، مهاجمان تقریباً ۲۰۰ میلیون دلار ETH به ۱۲ آدرس کیف پول مختلف منتقل کرده بودند.

مربوط: FTX Hacker در حال حاضر سی و پنجمین مالک بزرگ ETH است.

تجدید ساختار در سطح مدیریت همچنین هدف اولویتی برای FTX تحت ریاست ری بود، که از مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید به دلیل اظهارنظرهای عمومی در مورد شکست انتقاد کرد. افزود که صرافی “تحت کنترل گروه کوچکی از افراد بی تجربه و غیرمجاز است.” ، برخی یا همه آنها ممکن است به خطر افتاده باشد.

«همراه با مدیریت بانکی، بحران رهبری نیز وجود داشت. [at FTX]شرکت FTX توسط گروه بسیار کوچکی از افراد به رهبری سام بنکمن-فرید کنترل می شد. در طول مدیریت بانکمن-فرید، رهبری بانکمن-فرید به هم ریخت و منجر به استعفای همه کارکنان شد. ”

در حالی که این جلسه پخش زنده اولین جلسه علنی پس از اعلام ورشکستگی گروه FTX در ۱۱ نوامبر بود، اطلاعات جدید در مورد ورشکستگی این شرکت همچنان از طریق اسناد دادگاه و رسانه ها منتشر می شود. گزارش شده است که بانکمن-فرید، خانواده‌اش و سایر مدیران سطح بالای FTX چندین ملک در باهاما به ارزش بیش از ۱۲۱ میلیون دلار خریداری کرده‌اند. بروملی در دادگاه گفت که یک نهاد وابسته به Alameda Research حدود ۳۰۰ میلیون دلار املاک و مستغلات در این کشور جزیره خریداری کرده است، اما نام مدیر عامل سابق FTX را ذکر نکرد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا