🚨 اخبار ارز دیجیتال

برنامه چت فرعی اجتماعی نام های کاربری اتریوم، کمک های مالی چند ضلعی را پیاده سازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علیرغم اجرای بر روی پاراچین Polkadot، Grill.chat به کاربران اجازه می دهد با استفاده از کیف پول اتریوم خود پست ارسال کنند و از طریق Polygon پرداخت ها را ارسال کنند.

Grill.chat، یک برنامه چت مبتنی بر یک شبکه اجتماعی فرعی، در ۷ ژوئن اعلام کرد که با کیف پول‌های ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگاری دارد و به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از هویت اتریوم خود چت کنند و از طریق Polygon چت کنند. اکنون می‌توانند ارزهای دیجیتال ارسال کنند. به یکدیگر.

Subsocial یک پاراچین Polkadot است که برای برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی طراحی شده است.

Grill.chat به کاربران اجازه می دهد تا در بیش از ۷۰ اتاق گفتگو که عمدتاً بر موضوعات مرتبط با رمزنگاری متمرکز هستند، شرکت کنند. تیم توسعه به دنبال جذب پروژه های جدید Web3 برای ایجاد جوامع بر روی پلتفرم است.

چت روم رمزگشایی پولکادوت در Grill.chat.منبع: Grillchat

این ادغام به کاربران اجازه می‌دهد تا با امضای تراکنشی که مالکیت کیف پول را تأیید می‌کند، کیف پول‌های اجتماعی فرعی را به کیف پول‌های EVM متصل کنند. این کار نیاز به داشتن توکن های SUB را برای اهدا به سایر کاربران از بین می برد و به شما امکان می دهد شناسه اتریوم خود را به کاربران در اتاق های گفتگو ثابت کنید. در آینده، توسعه‌دهندگان قصد دارند از این ادغام استفاده کنند تا به مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) برای سایر کاربران قابل مشاهده باشند.

در گفتگو با کوین تلگراف، زاخاری ادواردز، مدیرعامل Subsocial گفت که Grill.chat پروژه‌های ارزهای دیجیتال را به عنوان حامیان مالی بالقوه اتاق‌های گفتگو هدف قرار می‌دهد. در حال حاضر بسیاری از انجمن های رمزنگاری حول سرورهای Discord و کانال های تلگرام ساخته شده اند. به گفته ادواردز، از آنجایی که این کانال ها نمی توانند در وب سایت توسعه دهنده ادغام شوند، کاربران باید برنامه دیگری را برای پیوستن یا تعامل با جامعه بارگذاری کنند و اصطکاک غیرضروری برای کاربران ایجاد کند.

در مقابل، گروه های چت Grill.chat را می توان در وب سایت یا رابط برنامه تیم توسعه شما ادغام کرد. ادواردز مثالی از Zeitgeist، یک برنامه پیش‌بینی بازار مبتنی بر بلاک چین زد. رابط آن دارای یک نماد “چت” است که مستقیماً در اتاق چت Zeitgeist در Grill.chat باز می شود.

رابط کاربری Zeitgeist با پنجره Grill.chat باز است.منبع: Zeitgeist

اما ادواردز گفت که کاربران برنامه قبلاً با اصطکاک از منبع دیگری مواجه شده بودند. بسیاری از بزرگترین پروژه های رمزنگاری بر روی شبکه های مبتنی بر EVM مانند اتریوم، Polygon و Avalanche هستند. کاربران ارزهای دیجیتال به استفاده از کیف پول های این شبکه ها عادت دارند و برای استفاده از اپلیکیشن های چت لزوما نیازی به دانلود کیف پول های جدید ندارند.

مربوط: رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز: چیز بزرگ بعدی در ارزهای دیجیتال؟

برای حل نسبی این مشکل، این تیم قابلیتی را اجرا کرد که به کاربران اجازه می‌دهد کیف پول‌های اجتماعی فرعی را مستقیماً از رابط برنامه ایجاد کنند. قبوض گاز کاربران نیز از طریق قراردادهای هوشمند پرداخت می شد که می توانست اختیار امضا را برای تعداد محدودی از کارکردها تفویض کند.

با این حال، این هنوز هم به طور کامل مشکل را حل نمی کند، زیرا شناسه اتریوم کاربر را از پست های Grill.chat آنها جدا می کند. ادواردز توضیح داد که تیم سازگاری EVM را برای آسان‌تر کردن جابجایی کاربران اتریوم به برنامه اجرا کرده است.

نکته جالب این است که ما از نوعی فناوری امضاکننده خارج از زنجیره استفاده می کنیم، زیرا در پایان روز، همه چیز روی Substrate اجرا می شود. [Polkadot parachain technology]ادواردز گفت، کیف پول EVM با Substrate سازگار نیست. اما همچنان می‌توانید این دو حساب را به هم متصل کنید، بنابراین می‌توانید در زنجیره برد چت کنید، اما حساب EVM مرتبط است، بنابراین می‌توانید شناسه‌ها، کمک‌های مالی، NFT و همه این موارد را افزایش دهید.»

Grill.chat تنها برنامه رسانه اجتماعی نیست که به دنبال پرورش پروژه‌های ارزهای دیجیتال و ایجاد جوامع است. OpenChat یک برنامه چت در شبکه کامپیوتری اینترنتی است. تیم این شرکت به کوین تلگراف گفت که در حال کار بر روی ویژگی مشابهی است که اتاق های چت OpenChat را در وب سایت پروژه نمایش می دهد.

شرکت‌های Web3 در حال رقابت برای توسعه برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر بلاک چین هستند که شاهد پذیرش انبوه آن‌ها باشند. در ۲۶ آوریل، شبکه لنز مبتنی بر Polygon راه حل جدیدی را برای مقیاس بندی اعلام کرد که “پست فوری” را امکان پذیر می کند. در همان روز، MeWe اعلام کرد که ۲۰ میلیون کاربر را به فرکانس شبکه پاراچین Polkadot منتقل خواهد کرد.

نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا