اخبار ارز دیجیتال

هنگامی که سو ژو علیه DCG اتهاماتی را مطرح می کند، توسط جامعه فراخوانده می شود

بنیانگذار ۳AC اتهامات علیه این گروه ارز دیجیتال را رد کرده و گفته است که با FTX برای حمله به LUNA توطئه کرده است.

با مشکلات نقدینگی پیرامون گروه ارز دیجیتال (DCG)، سو ژو، بنیانگذار Three Arrows Capital (3AC)، یک تاپیک توییتری ایجاد کرد که حاوی ادعاهایی علیه DCG و FTX بود. با این حال، بنیانگذاران به سرعت توسط جامعه ارزهای دیجیتال به دلیل مقصر دانستن دیگران و عدم پاسخگویی مورد انتقاد قرار گرفتند.

موضوع، زو ادعا شده آن DCG در فروپاشی LUNA که اکنون Terra Classic (LUNC) نامیده می شود، نقش داشت. زو ادعا کرد که یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر با صرافی FTX برای حمله به LUNC و سود بردن از آن تبانی کرده است. موسس ۳AC همچنین گفت که DCG به جای بازسازی زیان های ناشی از ورشکستگی ۳AC “به طرز جادویی خلاء را پر کرد”.

علیرغم تلاش های ژو برای شیطان جلوه دادن DCG و FTX، جامعه بر این باور است که او باید روی اعمال نادرست خود تمرکز کند.

آنتونی ساسانو، مجری The Daily Gwei و Ethereum نیز در توییتر زو را صدا زد.ساسانو استخدام کرد همه به جز ژو و یکی از بنیانگذاران کایل دیویس به شوخی گفتند که در پس مرگ ۳AC بودند. او می‌نویسد: «آنها طرف‌های کاملاً بی‌گناهی هستند که مجبورند سمت بازنده یک استراتژی تجاری بسیار سودآور را بگیرند.

یکی از اعضای جامعه در مورد این وضعیت اظهار نظر کرده است.منبع: توییتر

از سوی دیگر، روند ورشکستگی ۳AC با مشکلاتی مواجه است زیرا ممکن است بنیانگذاران آن در اندونزی و امارات متحده عربی باشند و اجرای احکام دادگاه ممکن است دشوار باشد. وکلای نماینده انحلال دهندگان ادعا می کنند که بنیانگذاران ۳AC در طی چند ماه گذشته علیرغم موافقت با یک پروتکل ارتباطی، در هماهنگی با مدیران تصفیه شکست خورده اند.

مربوط: احضاریه ۳AC با گسترش جنجال در مورد ادعاهای Terraform Dump صادر شد

در ۲ دسامبر، تیم حقوقی مدیر تصفیه، بنیانگذاران ۳AC را به صحبت با رسانه ها و فعال بودن در رسانه های اجتماعی در حالی که با آنها ارتباط نداشتند، متهم کردند. تیم حقوقی استدلال می‌کرد که بنیانگذاران فقط با مدیران تصفیه و حوزه‌های قضایی که اغلب تغییر می‌کردند، بحث‌های محدودی داشتند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا