🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: عمارت ۳۶ میلیون دلاری سو ژو پس از سقوط ۳AC به مزرعه زیست محیطی تبدیل شد

بنیانگذار ۳AC در مارس ۲۰۲۲، درست قبل از ورشکستگی صندوق تامینی، خانه ییلاقی سنگاپور را خریداری کرد.

املاک لوکس ۳۶ میلیون دلاری سو تزو تاجر فراری ارز دیجیتال در سنگاپور به یک مزرعه اکو تبدیل شده است.

طبق گزارش‌های اخیر رسانه‌های محلی، خانه ژو در خیابان یاروود، یک منطقه مسکونی مجلل در ایالت-شهر، به «یاروود هومستد» تغییر نام داده است و توسط Abundant، شرکتی که همسرش اولین تائو موسس آن است، به فروش می‌رسد.・این توسط سیتی ها اداره خواهد شد.

این شرکت از طریق طراحی اکولوژیکی و بوم‌شناسی کشاورزی، باغ‌های عمارت را به زمین‌های کشاورزی کوچک برای تولید سبزیجات، گیاهان، میوه‌ها، ماهی و مرغ تبدیل کرد. علاوه بر این، چمن جلوی خانه ییلاقی به ۳۶ باغ سبزیجات تبدیل شده است که بامیه، اسفناج، لوبیا، کلم پیچ، کنجد و تربچه پرورش می دهند. این استخر در حال حاضر یک حوض طبیعی با گیاهان آبزی، نهرها و انواع ماهی و میگو است. این مزرعه میزبان انواع مجالس خصوصی در محوطه خود است.

ژو و همسرش این ملک را در مارس ۲۰۲۲ به قیمت ۳۶ میلیون دلار خریدند، درست قبل از فروپاشی صندوق تامینی سنگاپور Three Arrows Capital (3AC). در اوج بازار گاوی ارزهای دیجیتال، ۳AC طبق گزارش ها بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارایی دیجیتال را مدیریت می کرد. این شرکت در ژوئیه ۲۰۲۲ به دنبال یک سری شرط‌بندی شکست خورده روی اکوسیستم Terra Luna اعلام ورشکستگی کرد و با ادعای طلبکاران تا سقف ۳.۵ میلیارد دلار مواجه شد.

در ۲۹ سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که سو ژو هنگام خروج از کشور در فرودگاه بین المللی چانگ یی سنگاپور پس از صدور حکم منع دادگاه دستگیر شد. چند روز پیش، Teneo، مدیر تصفیه ۳AC، یک ادعای تعهد در سنگاپور دریافت کرد که ادعا می‌کرد آقای ژو از دستورات دادگاه در مورد بازیابی دارایی‌های شرکت پیروی نکرده است. آقای ژو به دلیل این تخلف به چهار ماه زندان محکوم شد.

هم بنیانگذار او، کایل دیویس، شهروند سابق آمریکا و اکنون شهروند سنگاپور، نیز به چهار ماه زندان محکوم شد. با این حال، محل اختفای دیویس ناشناخته است. در اوایل سال جاری، دیویس علناً به خود می بالید که در آن زمان هیچ «دعوای حقوقی یا اقدامات نظارتی معلق» علیه او وجود نداشت.

“مرکز تحقیق و توسعه گرمسیری” Yearwood Homestead.منبع: شهر ثروتمند

مجله: توسعه‌دهنده چینی به دلیل استفاده از VPN به پرداخت ۳ سال حقوق و پرداخت ۱۰ میلیون e-renminbi جریمه شد.

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا