اخبار ارز دیجیتال

بازار استیبل کوین جامد ۳ روز پس از بهره برداری ۸۰۰۰۰۰ دلاری بازگشایی می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پروتکل DeFi همچنین برای هر کسی که بتواند به دستگیری یا جمع آوری وجوه کمک کند ۱۰۰۰۰۰ دلار جایزه در نظر گرفته است.

پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) Sturdy Finance بازار استیبل کوین خود را پس از بهره برداری اخیر در پلتفرم خود بازگشایی کرده است.

در ۱۶ ژوئن، پلتفرم وام دهی اعلام کرد که مهلت قانونی بازار استیبل کوین را لغو کرده و به کاربران امکان می دهد به وجوه خود دسترسی داشته باشند. پروتکل DeFi به کاربران گفت که هیچ وجهی در خطر نیست و تصمیم برای توقف بازار صرفاً از روی احتیاط گرفته شده است.

در ۱۲ ژوئن، پلتفرم تمام بازارها را در پاسخ به حمله ای که منجر به از دست دادن ۴۴۲ اتر (ETH) به ارزش حدود ۸۰۰۰۰۰ دلار در آن زمان شد، معلق کرد. این اکسپلویت برای بهره‌برداری از اوراکل قیمت معیوب و تخلیه وجوه از پلتفرم مورد استفاده قرار گرفت.

Sturdy Finance در یک به روز رسانی انجمن گفت که تیم آن با کارشناسان امنیتی متخصص در تجزیه و تحلیل زنجیره ای برای بازیابی وجوه کار می کند. به طور جداگانه، این تیم همچنین تاکید کرد که با سازمان های مجری قانون در سراسر جهان برای جمع آوری اطلاعات همکاری می کند.

مربوط: هکرهای کیف پول اتمی ارز دیجیتال را به میکسر مورد استفاده لازاروس ارسال می کنند: Elliptic

پروتکل DeFi همچنین اخیراً یک جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری به هکرهایی که اکسپلویت ها را اجرا می کنند ارائه کرده است. این تیم گفت که قصد دارد پس از بازگرداندن بقیه وجوه به کیف پول ارزهای دیجیتال، این موضوع را رها کند. با این حال، تیم همچنین در یک به روز رسانی انجمن گفت که اگر وجوه برگردانده نشود، آنها وجوه را در اختیار هر کسی که بتواند به دستگیری یا بازیابی وجوه کمک کند، خواهد داد.

در اخبار دیگر، هکرها راه‌های خلاقانه‌تری برای مخفی کردن وجوه دزدیده شده ارائه می‌کنند. در ۱۵ ژوئن، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalies گزارشی را منتشر کرد که در آن جزئیات نحوه استفاده هکرها از استخرهای ماینینگ برای پنهان کردن دستاوردهای غیرقانونی خود را منتشر کرد. هکرها از این روش استفاده می کنند تا آنها را فریب دهند تا فکر کنند پول آنها از عملیات استخراج به دست می آید و نه از حملات باج افزار.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا