🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی شگفت انگیز بیت کوین ۶۰۰۰۰۰ دلاری توسط تحلیلگر PlanB

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک تحلیلگر برجسته بیت کوین و نویسنده مدل سهام به جریان برای BTC به عنوان PlanB در شبکه رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) شناخته می شود.

PlanB یک پیش‌بینی فوق‌العاده صعودی بیت‌کوین انجام داد و اظهار داشت که انتظار دارد قیمت بیت‌کوین تقریباً چهار برابر بیشتر از قیمت فعلی آن افزایش یابد، اما پیش‌بینی خود را بر اساس قیمت طلا بر حسب اونس ارزیابی کرد.

بیت کوین ۱۰۰ اونس طلا خواهد داشت: PlanB

در یک توییت اخیر، PlanB به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری کرد که یک بیت کوین در حال حاضر ۲۶ اونس طلا ارزش دارد (یک اونس ۲۰۰۰ دلار ارزش دارد). توییت او بیان می‌کند که قیمت ارز دیجیتال پرچم‌دار جهانی احتمالاً در سال‌های ۲۰۲۴-۲۰۲۵ حداقل ۱۰۰ اونس کمتر خواهد شد. این فیات معادل ۲۰۰۰۰۰ دلار است.

با این حال، نمودار پیش بینی PlanB را با جزئیات نشان می دهد. در سال ۲۰۲۴، او انتظار دارد بیت کوین تا ۳۵ اونس طلا (۷۰۰۰۰ دلار با توجه به قیمت فعلی طلا) افزایش یابد و در سال ۲۰۲۵ تحلیلگر انتظار دارد که دارایی به ۳۰۰ اونس طلا افزایش یابد. طبق انتظارات PlanB، این امر ارزش بیت کوین را به ۶۰۰۰۰۰ دلار می رساند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حال تغییر است و بالاتر از سطح قیمت ۵۲۲۰۰ دلار است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا