اخبار ارز دیجیتال

Stripe با راه اندازی onramp فیات به کریپتو با «مشکل شروع سرد» مقابله می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت‌های Web3 می‌توانند از مزیت آنرمپ فیات به کریپتو میزبانی Stripe استفاده کنند تا مشتریان بتوانند «در لحظه نیاز» ارز دیجیتال خریداری کنند.

پردازنده پرداخت اینترنتی Stripe برای شرکت‌های Web3 راه‌اندازی یک رمپ فیات به کریپتو را برای رفع «مشکل شروع سرد» که در آن مشتریان «ارز رمزنگاری در کیف پول خود برای انجام تراکنش‌ها» ندارند، معرفی کرده است.

سرویس تازه راه‌اندازی شده فیات به کریپتو آنرامپ Stripe به شرکت Web3 این امکان را می‌دهد تا به مشتریان مستقر در ایالات متحده این امکان را بدهد که «در صورت نیاز» ارز دیجیتال خریداری کنند.

اشاره شد که این ویژگی برای “بهینه سازی نرخ تبدیل و تایید و افزایش احتمال “خرید قانونی انجام شده” پیاده سازی شده است.

ابزارهای داخلی، مانند ابزارهای کلاهبرداری و تأیید هویت، برای کمک به کسب‌وکارها برای برآورده کردن «مشتری خود (KYC)» و الزامات انطباق، پیاده‌سازی شده‌اند.

این بیانیه تاکید می کند که شرکت های Web3 اغلب هنگام تلاش برای ارائه خدمات رمزنگاری و بلاک چین با چالش هایی مواجه می شوند که مشتریان رمزارز در کیف پول خود ندارند.

شرکت‌هایی که علاقه‌مند به ارائه ارزهای دیجیتال و تجربیات مبتنی بر بلاک‌چین هستند، اغلب با مشکل شروع سرد روبرو هستند، جایی که مشتریان برای انجام تراکنش‌ها رمزنگاری در کیف پول خود ندارند.»

سرویس‌های میزبانی Stripe توسط شرکت‌های مختلف Web3، از جمله مرورگر Brave متمرکز بر حریم خصوصی، پروتکل ۱ اینچی مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پروتکل لنز پروتکل بلاک چین، پیاده‌سازی می‌شوند.

جیمز ماجت، معاون محصولات Web3 Brave، گفت که این سرویس به پلتفرم اجازه می‌دهد تا به کاربران جدید Web3 دسترسی پیدا کند.

در همین حال، سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران 1inch بر اهمیت ایجاد “پلی بین Web2 و Web3” تاکید کرد.

استانی کولچوف، بنیانگذار پروتکل لنز، گفت که این ویژگی “اصطکاک پرداخت را کاهش می دهد و کسب درآمد از محتوا را تسهیل می کند.”

مربوط: Crypto-Friendly Stripe پیشنهاد عمومی را در نظر می گیرد: گزارش

اهم شاه، یکی از بنیانگذاران Wallet Guard به کوین تلگراف گفت که سرویس جدید Stripe “دسترسی افراد به Web3 را آسان تر می کند.”

با این حال، شاه بر اهمیت انجام تحقیقات لازم قبل از خرید دارایی دیجیتال تاکید کرد، حتی اگر یک برند معروف نقطه ورود برای خرید ارزهای دیجیتال ارائه دهد.

خرید اولین NFT با Stripe هیجان‌انگیز است، اما مهم است که در نظر داشته باشید که یک امضای مخرب می‌تواند به راحتی برای شما هزینه داشته باشد.

این پس از آن صورت گرفت که سرویس پرداخت موبایلی Venmo سرویس پرداخت فیات به کریپتو خود را در 28 آوریل اعلام کرد.

خوزه فرناندز داپونته، مدیر اجرایی PayPal در مصاحبه ای در Consensus 2023 گفت که این شرکت قصد دارد از ماه می “انتقالات زنجیره ای از کیف پول Venmo را فعال کند”.

Robinhood همچنین Robinhood Connect، رمپ فیات به کریپتو خود را در Consensus 2023 معرفی کرد. این به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های اعتباری یا نقدی، ارزهای دیجیتال را مستقیماً در کیف پول‌های خودسرپرست یا DApp‌های بومی خرید و فروش کنند.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و با ارزهای دیجیتال به انسان ها انگیزه دهیمنویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا