اخبار ارز دیجیتال

همکاری با Bitnob برای تسهیل پرداخت های بین المللی به آفریقا

جک مالرز، مدیر عامل Strike، روی صحنه AfroBitcoin، برنامه‌هایی را برای بهبود پرداخت‌های حواله به آفریقا به لطف شبکه لایتنینگ بیت‌کوین اعلام کرد.

شبکه رعد و برق غنا، کنیا و نیجریه را درنوردید. در کنفرانسی در غنا، جک مالرز، مدیرعامل Strike اعلام کرد که شرکت پرداخت بیت کوین (BTC) با اپلیکیشن موبایل Bitnob برای تسهیل پرداخت ها به آفریقا همکاری کرده است.

مالرز این خبر را روی صحنه در AfroBitcoin، کنفرانس بیت کوین که در آکرا، غنا برگزار شد، اعلام کرد. او در کنار برنارد فرح، مدیر عامل نیجریه ای Bitnob، ارائه کوتاهی در مورد نحوه عملکرد آن ارائه کرد.

حواله های ارسالی به آفریقا از شبکه لایتنینگ استفاده می کند، یک شبکه پرداخت لایه ۲ که بر پایه بیت کوین ساخته شده است. این ویژگی “ارسال جهانی” نام دارد و امکان پرداخت فوری و کم هزینه به آفریقا را فراهم می کند.

تصویر انتقال پول از آلیس، نیجریه به باب، ایالات متحده آمریکا.منبع: فیسبوک

برنارد پارا، مدیر عامل بیت‌نوب، روی صحنه توضیح داد که این ویژگی نیازی به استفاده از بیت کوین توسط افراد ندارد. ویژگی بدون هزینه تراکنش در حال حاضر برای آفریقایی ها در نیجریه، غنا و کنیا در دسترس است. در مقایسه، خدمات انتقال پول مانند Wise هزینه کمی دریافت می کنند، در حالی که Western Union می تواند ۱۰٪ یا بیشتر را برای نقل و انتقال دریافت کند.

پرداخت‌های دلاری فوراً به نایرا، سدی یا شیلینگ (به ترتیب ارزهای نیجریه، غنا و کنیا) تبدیل می‌شوند و مستقیماً به بانک، پول تلفن همراه یا حساب بیت‌نوب گیرنده واریز می‌شوند.

مطالب مرتبط: Subway بیت کوین را می پذیرد تا کاربران بتوانند یک ساندویچ در شبکه لایتنینگ دریافت کنند

Mallers تجربه کلی را با برنامه Venmo PayPal مقایسه کرد. این به این دلیل است که پرداخت آنی همتا به همتا است. Venmo یک برنامه تلفن همراه است که امکان پرداخت فوری و بدون اصطکاک بین مشتریان ایالات متحده را فراهم می کند. مالرز گفت که شبکه لایتنینگ “دلارها را به نایرا و نایراها را به دلار تبدیل کرده است.”

این داستان در حال انجام است و با اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا