اخبار ارز دیجیتال

Strike مقر جهانی را به السالوادور منتقل می کند و به ۶۵ کشور گسترش می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته جک مولرز، مدیر عامل Strike، هدف از توسعه، مبارزه با “دنیای ابری مبادلات ارزهای دیجیتال و طرح های مجوز ثبت نشده پنهان و ۱۰۰۰ سکه” است.

ارائه دهنده پرداخت بیت کوین (BTC) مستقر در شیکاگو، Strike، خدمات خود را به ۶۵ کشور گسترش داده و دفتر مرکزی جهانی خود را به السالوادور منتقل کرده است. قبل از گسترش، اپلیکیشن موبایل فقط در ایالات متحده، السالوادور و آرژانتین فعال بود.

به گفته جک مولرز، مدیر عامل و موسس شرکت مادر Strike، Zap، هدف این توسعه مبارزه با “دنیای ابری مبادلات ارزهای دیجیتال و طرح‌های مجوز ثبت نشده پنهان و ۱۰۰۰ سکه است.” مولرز در مصاحبه ای با مجله فورچون فاش کرد که اقدام برای انتقال دفتر مرکزی خود به السالوادور پاسخی به احساسات رو به رشد ضد مقررات رمزنگاری در ایالات متحده است.

در همین حال، مقررات مانع از ارائه خدمات استرایک در نیویورک می شود. در همین حال، السالوادور مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال را برای جذب نوآوری در منطقه معرفی کرده است.

در طول بحث، مولر از موفقیت السالوادور در ایجاد بیت کوین به عنوان ارز قانونی صحبت کرد. او معتقد بود که استخدام بازرگانان “موفقیت را تعریف نمی کند”. در عوض، او موفقیت پذیرش بیت کوین السالوادور را در مقابل عوامل دیگری مانند افزایش گردشگری سنجید.

Strike در ابتدا فقط به کاربران در بازارهای جهانی جدید اجازه می‌دهد بیت کوین را بپذیرند، اما مولر گفت که قصد دارد تا پایان سال ویژگی‌های جدیدی از جمله کارت‌های نقدی را معرفی کند. برای بازارهای خارج از ایالات متحده، Strike پرداخت دلار آمریکا از طریق Tether (USDT) را فعال می کند.

“دو سال پیش مردم مرا مسخره می کردند. [for our] دفتر مرکزی در السالوادور در شرف عرضه محصولی برای ۳ میلیارد نفر است و اکنون کوین بیس در حال مبارزه با گری جنسلر است.” آقای مولر در پایان گفت: “الان چه کسی می خندد؟”

مربوط: نماینده کنگره ایالات متحده بار دیگر طرحی را مطرح کرد که بر خطرات درک شده پذیرش کریپتو در السالوادور تمرکز می کند.

اعتصاب و صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinix جزو اولین شرکت‌های ارزهای دیجیتال بودند که مجوز فعالیت در السالوادور را دریافت کردند.

مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال السالوادور به Bitfinex Securities اجازه می‌دهد تا با حقوق و تعهدات به وضوح تعریف شده در حوزه قضایی، «انتشار و تجارت ثانویه دارایی‌ها را تسهیل کند».نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا