اخبار ارز دیجیتال

BTS: بازدید مجدد از ویدیوی «خرید 1 دلار بیت کوین» 10 سال بعد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

داوینچی جرمی معتقد است که در حالی که بسیاری از مردم 10 سال پیش خرید بیت کوین را از دست دادند، هرگز برای ورود به ارزهای دیجیتال دیر نیست.

داوینچی جرمی، مدافع کریپتو، پس از صحبت یک دهه پیش در مورد بیت کوین (BTC) و اینکه چرا باید حداقل 1 دلار از آن بخرید، امیدوار بود که یک قهرمان جامعه باشد. اوضاع آنطور که او انتظار داشت پیش نرفت.

جرمی در مصاحبه ای با کوین تلگراف در مورد اینکه چگونه بیت کوین (BTC) را پیدا کرده است، در آن زمان جامعه در مورد آن چه فکر می کرد و فکر می کرد چه چیزی به افراد بیشتری برای ورود به بیت کوین کمک می کند صحبت کرد.

اینفلوئنسر رمزارز داوینچی جرمی با خبرنگار Cointelegraph ازرا رگرا تماس می گیرد.منبع: کوین تلگراف

به گفته این اینفلوئنسر کریپتو، همه چیز بیش از یک دهه پیش زمانی شروع شد که یکی از اعضای جامعه او درباره بیت کوین به او گفت و از او خواست نگاهی بیندازد. جرمی که همچنین یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار است، معتقد بود که مشکل دوبار خرج کردن در نگاه اول یک کلاهبرداری است، زیرا “تصور می‌شد که قابل حل نیست”. او توضیح داد:

“من گفتم، “خوب، من یک توسعه دهنده نرم افزار هستم، بنابراین من می خواهم کد منبع را بخوانم و توضیح دهم که چگونه این یک کلاهبرداری بزرگ است.” اوه نه، من متوجه شدم. این کلاهبرداری نیست. ”

او پس از اطلاع از این موضوع و فهمیدن اینکه بیت کوین می تواند راه حلی برای یک مشکل بزرگ در سیستم پولی باشد، یک ویدئوی پرطرفدار ایجاد کرد و از جامعه خواست حداقل یک دلار بیت کوین بخرند. اما آنچه او انتظار داشت کمی متفاوت از آنچه در واقع اتفاق افتاد بود. او امیدوار بود که جامعه از اطلاعاتی که او به اشتراک می‌گذارد قدردانی کند، اما آن‌طور که او انتظار داشت پاسخ ندادند.

او گفت: “گاهی اوقات چیزی اتفاق می افتد که فقرا را ثروتمند می کند، زیرا آنها واقعاً ارزان شده اند و این یکی از آنها بود. نه، آنها فکر می کردند من دیوانه هستم، در واقع آنها فکر می کردند که دارم دیوانه می شوم.”

مربوط: مدیر اجرایی بانک SEBA: افزایش نرخ بهره سازمانی سیگنال‌های صعودی را برای ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد

مردم فرصت خرید بیت کوین را با این قیمت از دست داده اند، اما جرمی معتقد است که برای ورود به ارزهای دیجیتال هیچ وقت دیر نیست. طبق گفته اینفلوئنسر، در حال حاضر تنها ۲ درصد از مردم بیت کوین و اتر (ETH) دارند. اما مشکل این است که مردم می خواهند همه چیز را داشته باشند. او توضیح داد:

«همه می خواهند کل بیت کوین را داشته باشند. آنها همه چیز را می خواهند بنابراین بیت کوین قابل تقسیم است، اما دید بخشی از پاشنه آشیل آن است. ”

توسعه دهنده پیشنهاد کرد که شاید بهتر باشد کیف پول بیت کوین مبتنی بر ساتوشی داشته باشید که موجودی ها را متفاوت نشان دهد. این توسعه‌دهنده نرم‌افزار معتقد است که می‌تواند افراد بیشتری را با نشان دادن اینکه می‌توانند صدها هزار بیت‌کوین در ازای یک دلار کامل دریافت کنند، جذب کند. او افزود: «داشتن فاصله اعشاری جذابیت کمتری نسبت به بیت کوین به طور کلی دارد.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد است

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا