اخبار ارز دیجیتال

افزایش 200 درصدی سهام علمی هسته ماینر مشکل دار بیت کوین

پس از انبوهی از اخبار بد در سال 2022، به ماینرها راه نجاتی ارائه شده است که به آنها امکان می دهد زمستان کریپتو فعلی را ببینند.

سهام Core Scientific استخراج‌کننده بیت‌کوین (BTC) پس از آن که پیشنهاد تامین مالی در 14 دسامبر توسط طلبکاران فعلی که امیدوارند شرکت بتواند از ورشکستگی جلوگیری کند، با استقبال مثبت روبرو شد. در چهار روز گذشته نزدیک به 200 درصد افزایش یافت.

در 12 دسامبر کمی بالاتر از 13 سنت بود، اما زمانی که بازار در 15 دسامبر بسته شد، به نزدیک به 40 سنت رسید که 198 درصد افزایش داشت.

نمودار 5 روزه قیمت سهام Core Scientific را در نزدک نشان می دهد.منبع: Trading View

به گفته شرکت رسانه مالی Marketbeat، معامله گران در 15 دسامبر 6572 گزینه تماس را برنده شدند. این 136 درصد بالاتر از میانگین 2780 است.

برخی از اعضای جامعه بیت کوین نیز سهام به دست آوردند. اگر طرح جمع‌آوری سرمایه اجرا شود و شرکت بتواند در بازار نزولی جان سالم به در ببرد، انتظار می‌رود که شاهد سود قابل توجهی از افزایش سهام در قیمت‌های فعلی باشیم.

لری می تواند شروع یک چرخش باشد یا فقط یک گربه مرده. Core Scientific در طول سال 2022 با یک سری اخبار بد مواجه شده است، با قیمت هایی که 95 درصد کمتر از ابتدای سال بود، علی رغم افزایش اخیر.

در 14 دسامبر، پلتفرم خدمات مالی B. Riley یک برنامه مالی 72 میلیون دلاری را در نامه ای به سهامداران اصلی و وام دهندگان ترسیم کرد.

اگر این معامله پذیرفته شود، 40 میلیون دلار اول «فوراً و بدون موارد احتمالی» تأمین می‌شود و Core موافقت می‌کند تا پرداخت‌ها به وام دهندگان تجهیزات را متوقف کند تا زمانی که قیمت بیت‌کوین به بالای 18500 دلار برسد. در این صورت، وجوه باقی‌مانده صادر خواهد شد. از 9 نوامبر، قیمت ارزهای دیجیتال اصلی کاهش یافته است.

ب. رایلی پیشنهاد کرد که این بودجه دو سال پول نقد عملیاتی را در اختیار Core قرار می دهد و بر اساس پیش بینی تحلیلگران، ماینرها می توانند تقریباً 165 میلیون دلار درآمد سالانه با قیمت 18000 دلار بیت کوین ایجاد کنند. 1000 ین افزایش قیمت

مربوط: این بازار نزولی چقدر برای استخراج بیت کوین سخت بوده است؟ گفتگوی بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید

Core از رکود گسترده تر بازار به شدت آسیب دید و گزارشی را در 26 اکتبر ارائه کرد که به قیمت های پایین BTC، افزایش سرسام آور قیمت برق و امتناع از بازپرداخت وام 2.1 میلیون دلاری از وام دهنده ورشکسته رمزارز سلسیوس اشاره کرد. بدهی آن

اخبار بد در 22 نوامبر ادامه یافت، زمانی که معدنچیان در گزارش فصلی خود اذعان کردند که ذخایر نقدی آنها ممکن است تا پایان سال 2022 تمام شود و با توجه به شرایط فعلی بازار، آنها نمی توانند از طریق تامین مالی یا سرمایه تامین مالی کنند. من فکر نمی کردم امکان خرید وجود داشته باشد شرایطنویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا