اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۲۰۰ درصدی سهام علمی هسته ماینر مشکل دار بیت کوین

پس از انبوهی از اخبار بد در سال ۲۰۲۲، به ماینرها راه نجاتی ارائه شده است که به آنها امکان می دهد زمستان کریپتو فعلی را ببینند.

سهام Core Scientific استخراج‌کننده بیت‌کوین (BTC) پس از آن که پیشنهاد تامین مالی در ۱۴ دسامبر توسط طلبکاران فعلی که امیدوارند شرکت بتواند از ورشکستگی جلوگیری کند، با استقبال مثبت روبرو شد. در چهار روز گذشته نزدیک به ۲۰۰ درصد افزایش یافت.

در ۱۲ دسامبر کمی بالاتر از ۱۳ سنت بود، اما زمانی که بازار در ۱۵ دسامبر بسته شد، به نزدیک به ۴۰ سنت رسید که ۱۹۸ درصد افزایش داشت.

نمودار ۵ روزه قیمت سهام Core Scientific را در نزدک نشان می دهد.منبع: Trading View

به گفته شرکت رسانه مالی Marketbeat، معامله گران در ۱۵ دسامبر ۶۵۷۲ گزینه تماس را برنده شدند. این ۱۳۶ درصد بالاتر از میانگین ۲۷۸۰ است.

برخی از اعضای جامعه بیت کوین نیز سهام به دست آوردند. اگر طرح جمع‌آوری سرمایه اجرا شود و شرکت بتواند در بازار نزولی جان سالم به در ببرد، انتظار می‌رود که شاهد سود قابل توجهی از افزایش سهام در قیمت‌های فعلی باشیم.

لری می تواند شروع یک چرخش باشد یا فقط یک گربه مرده. Core Scientific در طول سال ۲۰۲۲ با یک سری اخبار بد مواجه شده است، با قیمت هایی که ۹۵ درصد کمتر از ابتدای سال بود، علی رغم افزایش اخیر.

در ۱۴ دسامبر، پلتفرم خدمات مالی B. Riley یک برنامه مالی ۷۲ میلیون دلاری را در نامه ای به سهامداران اصلی و وام دهندگان ترسیم کرد.

اگر این معامله پذیرفته شود، ۴۰ میلیون دلار اول «فوراً و بدون موارد احتمالی» تأمین می‌شود و Core موافقت می‌کند تا پرداخت‌ها به وام دهندگان تجهیزات را متوقف کند تا زمانی که قیمت بیت‌کوین به بالای ۱۸۵۰۰ دلار برسد. در این صورت، وجوه باقی‌مانده صادر خواهد شد. از ۹ نوامبر، قیمت ارزهای دیجیتال اصلی کاهش یافته است.

ب. رایلی پیشنهاد کرد که این بودجه دو سال پول نقد عملیاتی را در اختیار Core قرار می دهد و بر اساس پیش بینی تحلیلگران، ماینرها می توانند تقریباً ۱۶۵ میلیون دلار درآمد سالانه با قیمت ۱۸۰۰۰ دلار بیت کوین ایجاد کنند. ۱۰۰۰ ین افزایش قیمت

مربوط: این بازار نزولی چقدر برای استخراج بیت کوین سخت بوده است؟ گفتگوی بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید

Core از رکود گسترده تر بازار به شدت آسیب دید و گزارشی را در ۲۶ اکتبر ارائه کرد که به قیمت های پایین BTC، افزایش سرسام آور قیمت برق و امتناع از بازپرداخت وام ۲.۱ میلیون دلاری از وام دهنده ورشکسته رمزارز سلسیوس اشاره کرد. بدهی آن

اخبار بد در ۲۲ نوامبر ادامه یافت، زمانی که معدنچیان در گزارش فصلی خود اذعان کردند که ذخایر نقدی آنها ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۲ تمام شود و با توجه به شرایط فعلی بازار، آنها نمی توانند از طریق تامین مالی یا سرمایه تامین مالی کنند. من فکر نمی کردم امکان خرید وجود داشته باشد شرایطنویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا