اخبار ارز دیجیتال

نهنگ SteTH مورد حمله هکرها، از دست دادن SteTH قابل توجه

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط PeckShieldAlert، کیف پول ارزهای دیجیتال ناشناس 0xB2CB…0Ff7 توسط هکری مورد حمله قرار گرفت که از یک طرح فیشینگ برای سرقت ۱۰۲.۳۷ stETH از این دارنده رمزنگاری استفاده کرد. این معادل تقریباً ۲۳۶۰۰۰ دلار در فیات است.

این موضوع کمی بیش از یک ساعت پیش در X/Twitter گزارش شد. اما این از دست دادن کریپتو در مقایسه با مقدار کل رمزارزهای دزدیده شده از این طریق از سال ۲۰۲۱، فقط یک قطره در اقیانوس است.

میلیون ها دلار در Chainlink به دست هکرها افتاد

حملات فیشینگ ابزار محبوبی است که توسط مجرمان سایبری برای سرقت ارزهای دیجیتال از کاربران استفاده می شود. در اواخر دسامبر، یک نهنگ Chainlink به ارزش ۴.۴۲ میلیون دلار LINK (275700 توکن LINK) که بین ژوئن ۲۰۲۲ تا اکتبر ۲۰۲۳ به دست آورده بود را از دست داد.

بر اساس توییت @lookonchain، نهنگ کریپتو بدبخت به طور تصادفی روی پیوند فیشینگ کلیک کرد و فریب خورد تا تراکنش را تایید کند و تمام رمزارز خود را از دست بدهد. نیمی از ۴.۴۲ میلیون دلار LINK ذکر شده که آنها از دست دادند، مبلغ واقعی LINK (2.26 میلیون دلار) بود و نیمی دیگر (۲.۴ میلیون دلار) سود محقق نشده ای بود که او از آن رمزنگاری به دست آورد.

۱ میلیارد دلار پول رمزنگاری شده در حملات فیشینگ به سرقت رفته است

گزارشی که توسط Chainaliz منتشر شد بیان کرد که از سال ۲۰۲۱، کلاهبرداری های فیشینگ موفق به سرقت حداقل یک میلیارد دلار ارز دیجیتال از فضای ارزهای دیجیتال شده اند. بر اساس این گزارش، تنها در سال ۲۰۲۲، کاربران بیش از نیم میلیارد دلار از ارزهای دیجیتال را به دلیل حملات فیشینگ از دست دادند.

در اواخر پاییز ۲۰۲۳، مقدار ارزهای دیجیتال به سرقت رفته به این روش به ۳۷۴.۶ میلیون دلار رسید، زیرا تعداد زیادی از دارندگان ارزهای دیجیتال ناخواسته فریب خوردند تا تراکنش های رمزنگاری شده را تأیید کنند.

آیا اتریوم به ۴۰۰۰ دلار می رسد؟

یوتیوبر محبوب رمزارز لارک دیویس اخیراً در مورد آخرین پیش‌بینی غول بانکی Standard Chartered اظهار داشت که انتظار دارد اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، تا ۲۳ می به سطح ۴۰۰۰ دلار بازگردد.

این زمانی است که جامعه ارزهای دیجیتال از رگولاتور SEC انتظار دارد که تصمیم مثبتی در مورد ETF های Ethereum نقطه ای ارائه شده توسط BlackRock و Grayscale اتخاذ کند. دیویس تاکید کرد که به دنبال این تایید، ETF های DOGE و SOL به طور بالقوه می توانند تا پایان سال ۲۰۲۴ ظاهر شوند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا