🚨 اخبار ارز دیجیتال

Stellar (XLM) با به‌روزرسانی پروتکل ۲۰ وارد عصر جدیدی می‌شود، در اینجا چه چیزی تغییر کرده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Stellar (XLM) وارد دوره جدیدی در تکامل خود شده است. ناهار ارتقای پروتکل ۲۰ در شبکه اصلی. با این ارتقای جدید، قابلیت‌های قرارداد هوشمند Soroban اکنون فعال شده است و استلار را به یک بلاک چین تبدیل می‌کند که قادر به میزبانی قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) است.

ستاره سوروبان شروع به کار کرد

Stellar به عنوان یک بلاک چین که به طور خاص برای پرداخت طراحی شده بود، شروع به کار کرد و از زمان آغاز به کار، دامنه کلی خود را با مجموعه ویژگی های جدید گسترش داد تا تأثیر خود را در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) ایجاد کند. با توسعه بلاک چین و وب ۳، این محور حیاتی است و می‌تواند استلار را قادر سازد تا بخش بزرگ‌تری از بازار ارزهای دیجیتال را که در حال حاضر تحت سلطه پروتکل‌هایی مانند کاردانو (ADA) است، تصاحب کند.

شبکه استلار ظهور پروتکل ۲۰ را به‌عنوان متحول‌کننده‌ترین ارتقایی که تا کنون در بلاک چین اجرا شده است، توصیف کرده است. قابل ذکر است که قابلیت های قرارداد هوشمند Soroban هنوز به طور کامل به کار گرفته نشده است. زیرا این کار در مراحل ۰ تا ۲ انجام خواهد شد.

عرضه در حال حاضر در فاز ۰ است که با تست پایداری مشخص شده است. در فاز ۰، ظرفیت دفتر کل برای تراکنش های سوروبان کم شروع می شود و به زودی در فاز ۱ افزایش می یابد، جایی که برنامه ها شروع به استقرار و آزمایش روی شبکه اصلی خواهند کرد.

در فاز ۲ عرضه سوروبان، برای کاربران آماده خواهد بود و ظرفیت قراردادهای هوشمند به طور مداوم افزایش می یابد تا مقیاس پذیری آن افزایش یابد. با این حال، شبکه Stellar جدول زمانی انتشار این فازها را اعلام نکرده است.

قیمت ترکیبی ستاره ای (XLM).

قیمت Stellar به دنبال اخباری در مورد قابلیت های قرارداد هوشمند Soroban در مسیر بهبود قرار دارد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت XLM در ۰.۱۱۴۹ دلار تغییر کرد که ۳.۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت.

سرمایه‌گذاران به شدت به سمت ارز دیجیتال هجوم می‌آورند، زیرا شاهد افزایش ۲۰ درصدی حجم معاملات به ۱۱۹,۲۶۲,۳۸۱ دلار بوده‌اند. پیش‌بینی این است که با فعال‌سازی قراردادهای هوشمند، XLM موارد استفاده ثابت‌تری پیدا می‌کند و شروع به رقابت با دارایی‌های دیگر مانند اتریوم (ETH) و Solana (SOL) می‌کند، که هر دو در حال حاضر با جهش در حال پیشرفت هستند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا