اخبار ارز دیجیتال

Stellar به عنوان یکی از چهار سازمان رمزارز به هیئت مشاوره بازار جهانی CFTC می‌پیوندد

جیسون کریپالا، مدیر عملیات Stellar گفت که این بنیاد دیدگاه منحصربه‌فرد لایه 1 را به کمیته ارائه می‌کند و موارد استفاده از استیبل کوین را برجسته می‌کند.

بلاک چین در وبلاگ خود اعلام کرد، بنیاد توسعه استلار (SDF) به جدیدترین عضو کمیته مشاوره بازارهای جهانی کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ایالات متحده (GMAC) تبدیل شده است. این کمیته برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته در 13 فوریه آماده می شود.

SDF از بلاک چین Stellar پشتیبانی می کند که برای انتقال ارز دیجیتال و ارز فیات استفاده می شود. این بنیاد مدیر عملیاتی جیسون کریپالا را در کمیته خواهد داشت. او در وبلاگ شرکت خود نوشت: «ما می‌خواهیم دیدگاه منحصربه‌فردی را در مورد پروتکل‌های لایه 1 به GMAC بیاوریم.

SDF به عنوان عضوی از کمیته، روی موارد استفاده در دنیای واقعی از جمله نقش استیبل کوین ها در بازارهای دارایی دیجیتال و استفاده از آنها در ارائه کمک های بشردوستانه تمرکز خواهد کرد.

Stellar صادرکننده سکه Stellar (XLM) و خالق برنامه Stellar Aid Assist است که «سازمان‌های امدادی را قادر می‌سازد تا به جمعیت‌های آسیب‌پذیر کمک نقدی ارائه کنند». به اعضای کریپتوگرای GMAC CoinFund، Uniswap Labs و Chamber of Digital Commerce بپیوندید. غول های مالی سنتی مانند HSBC، Goldman Sachs و BlackRock نیز در کمیته 36 نفره شرکت می کنند.

مرتبط: سرویس حواله USDC مانی گرام در چندین کشور راه اندازی می شود

کارولین فام، کمیسیونر CFTC، حامی جدید GMAC است. اولین جلسه تحت نظارت وی به مسائل سازمانی اختصاص خواهد یافت. “موضوعات بالقوه مربوط به ساختار بازار جهانی و بازارهای دارایی دیجیتال که باید توسط GMAC در ارائه توصیه‌های سیاستی به CFTC در اولویت قرار گیرند” نیز مورد بحث قرار خواهد گرفت.

در مصاحبه ای در 17 ژانویه، فام گفت که از زمان معرفی شدن توسط جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده برای CFTC در ژانویه 2022، بیش از 75 جلسه با سهامداران مختلف در مورد استانداردهای نظارتی جهانی کریپتو برگزار کرده است. یک وکیل خرده‌فروشی که از دفتر حمایت از سرمایه‌گذار کمیسیون امنیت و مبادلات الگوبرداری شده است.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا