🚨 اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورهای ایالتی رمزارزهای غیرقانونی را که با عنوان «Tokens AI Elon Musk» و «TruthGPT Coin» تبلیغ می‌شوند، سرکوب می‌کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دستور توقف و توقف به سرمایه گذاران این تصور را می دهد که ایلان ماسک از سکه TruthGPT حمایت می کند.

کمیسیون اوراق بهادار تگزاس، که شامل چندین تنظیم کننده ایالتی است، هوراتیو چارلی کاراگاچانو و سازمان هایش کوسه وال استریت و هج ۴ را به تبلیغ دو ارز دیجیتال به نام های TruthGPT Coin و Elon Musk متهم کرده است. نشانه هوش مصنوعی این دستور به دنبال سرکوب چیزی است که آنها ادعا می کنند یک طرح اوراق بهادار متقلبانه است که به دنبال سرمایه گذاری بر سر و صدای فزاینده پیرامون هوش مصنوعی (AI) است.

سکه TruthGPT به عنوان یک ارز رمزنگاری شده توسط یک سیستم هوش مصنوعی به نام Elon Musk AI به بازار عرضه می شود. گفته می‌شود که مدل‌های هوش مصنوعی می‌توانند چندین دارایی دیجیتال را بررسی کنند، ارزش‌های ارزهای دیجیتال آینده را پیش‌بینی کنند و بین سرمایه‌گذاری‌های سودآور و غیرقانونی تمایز قائل شوند. مقامات همچنین از TruthGPT Coin به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار سودآور یاد کرده اند و حتی گفته اند که ارزش آن می تواند ۱۰۰۰۰ برابر باشد.

دستور توقف اضطراری به سرمایه گذاران اطلاع نادرست داد که ایلان ماسک سکه TruthGPT را با آواتارهای متحرک و تصاویری از ماسک که برای ایجاد احساس حمایت از او استفاده می شود، تأیید کرده است. این رسانه تبلیغاتی همچنین به دخالت ادعایی افراد مشهور دیگر، از جمله موسس و مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao و یکی از بنیانگذاران اتریوم Vitalik Buterin اشاره می کند.

تراویس جی ایلز، کمیسر اوراق بهادار هشدار داد که “بازیگران بد به تلاش های خود برای بهره برداری از این منافع عمومی گسترده تر ادامه می دهند.” او توضیح داد:

آن‌ها طرح‌هایی ابداع کرده‌اند تا به نظر برسد که یک پلتفرم هوش مصنوعی پیشرفته توسعه داده‌اند، اما به جای اینکه این محصول ریشه در هوش مصنوعی داشته باشد، اغلب یک کلاهبرداری است.»

جو روتوندا، مدیر اجرایی کمیسیون اوراق بهادار تگزاس، به سرمایه گذاران توصیه کرد که مراقب باشند و “احساسات خود را کنار بگذارند و هر پیشنهادی را به طور عینی ارزیابی کنند.”

مطالب مرتبط: چگونه از هوش مصنوعی برای کشف تقلب استفاده می شود؟

طرح‌های متقلبانه نیاز به هوشیاری مستمر و دقت در صنعت ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کنند. استفاده از کلمات کلیدی مانند “هوش مصنوعی” برای سرمایه گذاران جذاب است، اما همانطور که در این مورد مشاهده می شود، فعالیت های متقلبانه از جمله طرح های پمپاژ و تخلیه رایج در صنعت ارزهای دیجیتال را ترویج می کند. همچنین می تواند توسط افراد مخرب برای استفاده از آن استفاده شود.

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Chainalysis، «از ۴۰۵۲۱ توکنی که در سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شدند و جذابیت کافی برای تجزیه و تحلیل به دست آوردند، ۹۹۰۲ یا ۲۴ درصد شاهد کاهش قیمت‌ها در هفته اول خود بودند و شاهد فعالیت پمپ و دامپ بودند. امکان

مجله: ۴ کلاهبرداری رمزنگاری هوشمندانه که باید مراقب آنها باشید – معامله گر فرابورس دبی امین راد

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا